Висилка до 24 годин
magazyn@butyjana.com.ua
Viber: +48792666598

adidas Originals

Set Descending Direction

Одна з найпізнаваніших товарних ліній у світі, відома під оригінальною та розказаною торговою маркою - конюшина, символ зв’язку трьох континентів та духу Олімпійських ігор, з самого початку, тобто з 1997 року, вона проводиться у вуличній моді майже на всіх широтах. Завдяки цьому свобода, що характеризує спортивний стиль, проникла в наше повсякденне життя і досі є захоплюючою подорожжю до 70-х років, коли на ринок потрапила ікона лінії Adidas Originals - Superstar. Ці черевики - це квінтесенція всієї ідеї колекції: ознайомлення з перевіреними моделями трохи сміливості, які дозволять подивитися на відомі моди та дизайни з абсолютно нової точки зору. Ось чому багато його виробів були визнані культовими, і ми все ще можемо їх носити, хоча у випадку деяких з них у трохи модернізованих версіях. У них вдихнулося нове життя, щоб знову радувати світ.


Два логотипи - одна якість

Adidas - єдиний такий відомий бренд, який одночасно використовує два логотипи, і обидва однаково визнані клієнтами. Перша з них, три паралельні смуги - символ шкіряних елементів, що зміцнюють дизайн взуття, характеризує лінійку продуктів Performance, яка, як правило, спортивна. З іншого боку, з конюшиною з трьома листочками продукція із серії Originals надихається міською культурою, і в той же час вкорінюється у спортивних традиціях та досвіді бренду. Таким чином, взуття та одяг марки Adidas, спочатку призначений для спортсменів, сьогодні є модними, сучасними елементами повсякденного гардеробу фізично активних людей тощо. Оскільки вони виготовлені з точно підібраних високоякісних матеріалів, часто збагачених сучасними технологічними рішеннями, вони забезпечують комфорт, який впливає на відчуття розслабленості та свободи руху. Продуманий, вишуканий до найдрібніших деталей, нехитрий та пристосований до різноманітних потреб - це лише одяг та спортивне взуття: жіноча, чоловіча, дитяча та навіть зимова, що продається під знаком легендарної конюшини.

Новаторські стилі

Бренд Adidas - беззаперечний експерт у створенні продуктів, які клієнти надають культовий статус і назавжди заплутують пейзаж поп-культури. Тому не дивно, що їх популяризаторами також є відомі люди, наприклад, Фаррелл Вільямс або Ріта Ора. Такі іконки, як взуття Adidas Superstar, сьогодні - зірка вуличного одягу - одна з перших моделей, яку він зустрів і оцінив за оригінальний дизайн, в т.ч. популярний фронтальний корпус, який любить весь світ. Модель Tubular поєднує пристрасть до простоти із сучасним дизайном, її довгий економічний крій ближче до силуету спортивного автомобіля, ніж традиційні конструкції кросівок, якими він надихнувся. Посилання на автомобільну промисловість видно також на підошві, протектор якої нагадує автомобільну шину, створюючи цікавий ефект на землі. Міські глобуттротери люблять колекцію NMD, оскільки пінопластова підошва Boost поглинає кожен удар, віддаючи енергію, що утворюється під час руху, а м’яка устілка EVA гарантує комфорт протягом годин. Модель ZX Flux також економічна за формою - вона підлаштовується під стопу, як шкарпетка, є повітряною і приємною для шкіри, тому сподобається найвибагливішим людям. Палітра adidas Originals не могла пропустити улюбленого крою серед молоді - Газель. Класичні кросівки в стилі ретро відрізняються прямою лінією, підкресленою цікавим швом спереду і опуклою фактурою з боків підошви.

Надійні оригінали конюшини

Бренд пропонує продукцію для всіх, а описана лінія - це шлюб спортивності, сучасного дизайну та інновацій. Спортивний одяг, наприклад, куртки, футболки та кофти, особливо толстовки, носять з довгими, але й короткими штанами, а в жіночому варіанті зі спідницею та кросівками, а костюми або сукні з елегантним кроєм доповнюються кросівками у будь-якій можливій кольоровій комбінації. Аксесуар, якому не встояти - це рюкзаки, сумки, шапки та навіть пов'язки, підписані знаковим логотипом. Завдяки Adidas, стиль casual освоїв вулиці світових міст, адже його пропозиції настільки універсальні, що їх можна носити як під час тренувань, так і кожного дня. Створюючи тренди, бренд став одним із лідерів у спортивній галузі та, схоже, це довго не зміниться.