Висилка до 24 годин
magazyn@butyjana.com.ua
Viber: +48792666598

Сумки

There are no products matching the selection.

Ємний, ергономічний для руки або на спині, одно- або двокамерний, з кишенями, додатковим зберіганням і без них - продукти, якими ми користуємося щодня, незалежно від приводу, тобто незамінні мішки та сумки: для тренажерного залу, пляжу, до школи чи у від'їзді. Ми ховаємо взуття та одяг, які використовуються під час тренажерних залів, транспортного ноутбука, документів та книг. Вони супроводжують нас щодня і, завдяки витримці, проїжджають з нами десятки кілометрів, надаючи відповідну підтримку, коли нам це потрібно.

Adidas, Nike, Converse

Сумки та мішки найвідоміших світових виробників, в тому числі Adidas, Nike або Converse можна носити як в руці, так і на плечі. Зроблені з матеріалів, таких як бавовна або поліестер, вони не легко зношуються та інші види пошкоджень, виявлені при використанні інших матеріалів. Сумки та мішки, наявні в нашому інтернет-магазині, бувають різних розмірів, кольорів та дизайну, щоб задовольнити потреби всіх клієнтів. Заслуговують на увагу плечі або поясні пакетики у вигляді маленьких сумок, таких як Nike Core Small Items 3.0 або модель Heritage, Caterpillar Rodney або Converse Cross Body, повністю виготовлені з вологостійкого поліестеру. Їх відносно велика ємність, безсумнівно, задовольнить клієнтів, які цінують спеціальні рішення. Ці моделі сподобаються і жінкам, і чоловікам, які шукають пакетики з різною кількістю відділень і кишень. Варто також звернути увагу на плечовий ремінь, який вони часто використовують, який легко адаптується до потреб власника товару.

Різні потреби та призначення

Призначення сумки та мішка визначає, яку з моделей ми вирішимо придбати під час покупки. Модель Asics Tasche TR Core Holdall завдяки своїй формі та місткості ідеально адаптується до потреб людей, які проводять вільний час у тренажерному залі. Крім того, його також можна використовувати як зручну ручну поклажу. На привабливість описаного продукту від японського виробника впливає і той факт, що він водонепроникний і його ємність до 45 літрів. Любителів менших предметів слід задовольнити, наприклад, моделлю Converse Cinch, доступною в різних кольорах, що нагадує форму мішків для переодягання, добре відому всім ще зі шкільних часів. Чинч може стати елементом повсякденного, міського вбрання, радуючи своєю простою конструкцією та легкістю. Ємність до 18 літрів дозволяє носити найнеобхідніші речі, які ви хочете мати при собі, гуляючи містом. Учням та студентам особливо сподобаються сумки, такі як Eastpak Delegate BAG або Reebok CL Roy Shoulder, в які вони можуть легко помістити навіть велику кількість книг, зошитів та інших предметів обладнання для кожного учня, тим самим отримавши відмінну альтернативу популярним рюкзакам