Висилка до 24 годин
magazyn@butyjana.com.ua
Viber: +48792666598

There are no products matching the selection.

ASICS - це один із найпопулярніших світових брендів, що створює взуття, одяг та аксесуари як для професіоналів, так і для людей, які тільки починають свою пригоду спортом, які віддають перевагу динамічному способу життя, люблять ламати схеми та перевищувати свої можливості. Назва компанії - абревіатура для латинського девізу, що лежить в основі філософії бренду "Anima Sana In Corpore Sano", що означає "У здоровому тілі здоровий розум". Прийміть спортивний виклик, не соромтеся - вибирайте професійне взуття та спортивний одяг Asics, динамічна лінія якої, виразні кольори та оригінальні фасони дозволять отримати велике задоволення не лише під час тренувань, але й щоденних занять.

Професійне спортивне взуття

Продукція японського бренду ASICS відповідає потребам людей у всьому світі, тому що, як висловлюється, звідки походить назва компанії і який є її девізом: "Anima Sana In Corpore Sano", або "здорове тіло, здоровий розум". Хоча продукція бренду в основному орієнтована на людей, які активно проводять час займаючись різними видами спорту, взуття та одяг ASICS також можна частіше зустріти серед міського натовпу. Якщо ви цінуєте комфорт та чудову майстерність, маєте великі сподівання та не любите компромісів - ви прийшли в потрібне місце, взуття та одяг ASICS - результат співпраці з професійними спортсменами, тож ви можете бути впевнені, що вибір виробів цієї марки є хітом.

ASICS - від імені прогресу та з урахуванням ваших потреб

Понад 60 років філософія ASICS базується на регулярному діалозі з професійними спортсменами, щоб отримати найкращу якість пропонованого асортименту. Виробництву кожного нового продукту передує спостереження та аналіз рухів тіла спортсмена. Дослідження, розробки та постійні інвестиції у розвиток нових технологій та матеріалів, що обслуговують клієнтів, є запорукою успіху компанії. Купуючи спортивне взуття ASICS, ви можете бути впевнені, що ваші ноги отримають чудовий захист, вони не зазнаватимуть зайвих перевантажень, а тренування придбають новий вимір. Технологічно вдосконалені продукти дозволять вам зосередити всю свою увагу на діяльності, не турбуючись про комфорт та безпеку під час занять улюбленим спортом - про це подбає взуття ASICS. Незалежно від того, де вони будуть супроводжувати вас: у тренажерному залі, під час матчу чи бігу в парку, в кожному з цих місць ви зможете без проблем перевірити їх властивості та витривалість, адже ця марка є синонімом асортименту високого класу, адаптованого до різноманітних очікувань та потреб клієнтів.

ASICS Tiger - класика в спорті

Якщо ви активно живете і любите комфорт, вам також сподобається ASICS Tiger - взуттєва лінія, що нагадує класичні кросівки, які завоювали серця клієнтів у всьому світі. Взуття цієї серії оснащено системою GEL Cushioning, що гарантує відмінні подушки та комфорт - зручність, особливо важлива для людей з пронансом або супінацією стопи. Завдяки цим рішенням ви отримаєте велике задоволення та максимальний комфорт від руху в будь-яких умовах та на будь-якій поверхні. Компанія пропонує не тільки широкий вибір у наступних категоріях: жіноче спортивне взуття або чоловіче спортивне взуття, але й інноваційний спортивний одяг - ергономічний, плоскі шви м'які, тому вони не викликають потертостей на шкірі і не турбують під час напружених, тривалих тренувань. Бренд також пропонує аксесуари, що поєднують цікавий дизайн з функціональністю: бігові рюкзаки, шкільні рюкзаки та сумки, в яких можна взяти улюблені речі на тренування.
У пропозиції нашого магазину ви знайдете моделі, які працюватимуть у будь-яких, навіть екстремальних погодних умовах, адже вони оснащені системою амортизації, функціями протинапруження та підошви з гумою Wet Grip® та спеціалізованим одягом, стійким до впливу води. Вибирайте професійне спортивне взуття та одяг ASICS - насолоджуйтесь радістю від щоденних тренувань та неквапливої ​​прогулянки чи відвідування кінотеатру - поєднуйте кольори, стилі, візерунки, які ви також можете використовувати у створенні свого повсякденного гардеробу.