Висилка до 24 годин
magazyn@butyjana.com.ua
Viber: +48792666598

Взуття Caterpillar

Set Descending Direction

Caterpillar - один з найбільших виробників будівельної та гірничої техніки, але саме завдяки виробництву взуття, яке ми сьогодні бачимо на вулицях міст у всьому світі, компанія здобула найбільшу популярність. Взуття цієї марки було пристосовано до суворих погодних умов, тому вони знайдуть своє вживання особливо в зимові дні, захищаючи стопу від морозових температур і замочування. У пропозиції нашого магазину ми представляємо широкий вибір взуття Caterpillar, яке відрізняється класичними фасонами та надзвичайно дбайливою обробкою, гарантуючи максимальну довговічність. Тому вони ідеально підходять для повсякденного використання в осінній та зимовий сезон, а також під час вимогливих морозних експедицій.

Солідна продуктивність і надзвичайна довговічність

Caterpillar виготовляє, серед іншого, моделі трекінгу, виготовлені з високоякісної шкіри, наприклад, зерна або нубука, що поєднує делікатність і довговічність. Взуття має підкладку з матеріалу та устілки для достатнього рівня вентиляції. У деяких моделях, таких як Founder, ми знаходимо внутрішню підкладку з легкої піни Ease. Товста підошва стійка до стирання і, що важливо, не ковзає. Не слід забувати про характерний, високий комір, оброблений губчастим матеріалом, який захищає щиколотку від перетирання та холоду та стабілізує її, забезпечуючи чудову підтримку стопи. Тепловий комфорт цього взуття абсолютно незаперечний.


Універсальний асортимент

Компанія також виробляє інші речі, такі як одяг, телефони та годинник. У нашій пропозиції магазинів Butyjana.pl ми представляємо практичні аксесуари від Caterpillar. Рекомендуємо перш за все різні сумки через плечі, рюкзаки, спортивні сумки та нирки. Більшість з них - легкі та дуже функціональні аксесуари, виготовлені з міцного поліестеру, стійкого до впливу вологи. Завдяки цим властивостям вони виправдають очікування замовника, який шукає добавки, які гарантують найвищу якість. Хоча вироби CAT виросли з традиційних та сирих конструкцій, вони зараз намагаються зламати візерунки та охопити барвисті візерунки та елегантні стилі.