Висилка до 24 годин
magazyn@butyjana.com.ua
Viber: +48792666598

Взуття Converse

Set Descending Direction

Кросівки - це стиль взуття, асоційований з розкутим, повсякденним стилем, який прихильники не шукають додаткових акцентів, бо знають, що в цьому непомітному взутті прихована напористий характер. Історія найпопулярніших кросівок у світі розпочалася з маркіза Міллса Конверса, який у 1908 році створив компанію, підписану зі своїм іменем. Через десять років, завдяки першій професійній взуття для баскетболу - моделі All Star, вона була вже відома всьому світу. З тих пір це бренд, що поєднує покоління, який не раз здивує. Невибагливий, мінімалістичний крій з характерною зірковою та гумовою підошвою - символ свободи та незалежності, бажаних протягом 100 років, що з’явився у свідомості клієнтів завдяки баскетболісту Чарльзу "Чак" Х. Тейлору. У 70-х роках вони процвітали, коли розпочали свою подорож вулицями американських міст. Активні молоді люди, які стежили за тим, що було новим і настільки відмінним від реальності, яку вони знали, тоді любили їх - популярні Чаки були відповіддю на їхні очікування, тому вони швидко стали частиною мейнстріму.

Калейдоскоп поп-культури

All Star - це перша, але не єдина колекція, яка до сьогодні є об’єктом бажання клієнтів у всьому світі. Аналогічний успіх виявився і в рядках: «Одна зірка», прикрашена характерною формою зірки, і Джек Персел - відомий під ім’ям майстра з бадмінтону і відрізняється незвичайним доповненням: лінія посмішки, що прикрашає кінчики взуття. Моделі кросівок американського бренду назавжди з’явилися в повсякденному житті мільйонів людей, адже не тільки в їх асортименті кольорів, але перш за все в доповненнях можна знайти багато посилань на поп-культуру, елементи, взяті зі світу музики, мистецтва та навіть сучасного дизайну. Культові моди з’являються у пропозиціях компанії кожного сезону, трохи змінюючи їх характер, завдяки чому вони щоразу відкривають користувачеві нове обличчя. Вибираєте ви: чорну, білу, з малюнком, жіночу, чоловічу, дитячу, товсту або тонку підошву, традиційну низьку або з верхньою частиною - кожен раз, коли ви відчуваєте знайоме і несподіване.

Один стиль - багато куточків світу

Універсальність моди кросівок цієї марки означає, що, одягаючись як у повсякденному варіанті, так і в більш елегантному поєднанні, вони завжди знайдуть своє місце у міській натовпі. Окрім класичних кольорів, бренд пропонує моделі з вишуканими принтами, завдяки яким ви набудете непокірного характеру, а також рішення, що ідеально відповідають сучасним тенденціям, наприклад, неонові вставки, діагонально вшиті блискавки. Взуття марки Converse характеризується увагою до деталей, високою якістю та точністю виготовлення, а також слідування очікуванням клієнтів. Кросівки, хоча в основному виготовлені з тканини, завдяки правильному профілюванню, забезпечують високий комфорт використання, навіть взимку, тому що бренд пропонує також зимові версії із зернової шкіри, підкладені хутром. Таким чином, ви можете насолоджуватися улюбленими патронами протягом року. Однак бренд - це не тільки взуття, а й аксесуари, такі як сумки та рюкзаки, наприклад, з колекції Cinch, які наполегливо супроводжуватимуть вас на шляху до тренувань, гуляючи містом чи в далекій дорозі. Бренд чудово слухає своїх клієнтів, створюючи продукцію лише з ними на увазі - і треба визнати, що це робить це у майстерному стилі. Наразі важко уявити вулиці, дитячі майданчики та навіть світові музичні сцени, не побачивши найпопулярніших кросівок в історії моди. Завдяки вільному підходу компанії та швидкому поширенню на зовнішні ринки вона продала понад 600 мільйонів взуття і стала однією з улюблених брендів серед відомих людей, таких як: Бруно Марс, Ріанна, Джиммі Фаллон, Дженніфер Еністон, команда Coldplay. Саме завдяки її продуктам кожен із нас може висловити свою унікальну індивідуальність, коли нам це заманеться.