Висилка до 24 годин
magazyn@butyjana.com.ua
Viber: +48792666598

Взуття Dr Martens

Set Descending Direction

Бренд спеціалізується в основному на виробництві головки, характерною особливістю якої є подушка безпеки, розташована в області п’ят, та пластина, що захищає пальці від травм. Бренд був винайдений лікарем, який зазнав травми стопи під час катання на лижах. Тож він розробив модель взуття, яка запобігає ударам ступні - це приглушує та стабілізує їх. Перша історична модель вуглецю була створена в 1960 році. Ми представляємо цю унікальну класику в нашій широкій пропозиції. Він характеризується шнуруванням восьми отворів і пришиванням жовтою ниткою. У сімдесятих та вісімдесятих роках гланс використовувався особливо панккультурою. До сьогоднішнього дня взуття не змінила свого стилю або унікального крою і все ще виділяється своєю оригінальністю.

Висока стійкість до пошкоджень

Бренд випускав взуття, приваблюючи в основному унікальний вигляд, який байдуже не обійти. Панк-стиль, нетрадиційний крій та унікальні візерунки та кольори - лише деякі його переваги. Однак варто також звернути увагу на інші властивості та характеристики. Глани просто незнищенні. Вони відрізняються дуже високою зносостійкістю та різними видами механічних пошкоджень. Dr.Martens - це взуття, якою ми можемо насолоджуватися протягом багатьох років. Він виготовлений зі шкіри найвищої якості. Крім того, їх високий розріз захищає ступню від холоду та вітру, а товста підошва забезпечує хорошу подушку та тягу. Характерною особливістю глансу є також поглинання вологи - взуття ідеально підходить як для осінніх, так і для зимових умов.

Додадуть характеру будь-якому стилю

Найпопулярніші туфлі - класичні моделі, витримувані в темних тонах, наприклад Наппа або Серена і Гладка. Крім традиційних стилів, бренд пропонує також взуття з більш екстравагантним характером. До них відносяться Vonda та модель 1460 з характерним черепом, назва якого походить від дати створення. Деякі з цих моделей виділяються більш високою, ніж класична підошва або кольоровою вишивкою, витриманою в стилі панк, рок. Вони були створені для клієнтів, які цінують жіночі акценти і хочуть підкреслити свою жіночність. Куниці, незмінно роками, мають жовту обробку, надаючи взуття неповторного характеру. Оригінальний зовнішній вигляд змушує їх порушувати візерунки, що дозволяє їм виділятися серед натовпу.