Висилка до 24 годин
magazyn@butyjana.com.ua
Viber: +48792666598

Взуття Ecco

Set Descending Direction

Жіночі, чоловічі та дитячі кросівки

Найпізнаваніший крій, який носять діти, підлітки та дорослі, ікони, які майже кожен з нас хоч раз у житті мав на ногах - кросівки та кросівки належать до тих черевиків з випадковим виглядом, без яких підліток не уявляє юнацького божевілля, дитини безтурботної гри на свіжому повітрі, і дорослі мають розслаблюючі прогулянки. Ви хочете, щоб в стилі повсякденного стилю в кращих випадках, зробіть ставку на кросівки та кросівки Vans, які вже понад 50 років відповідають вимогам спортсменів, що спеціалізуються на таких сферах, як сноуборд, скейтбординг, серфінг та BMX. Тепер ви можете використовувати багаторічний досвід бренду і носити улюблені моделі в різних кольорових поєднаннях і дизайнах, наприклад, популярних картатих або кльошених фургонах.

У кросівок спортивного стилю

Досягнення бренда представлені багатьма унікальними колекціями, кожна зі своєю історією. Взуття Vans Classic відкриває нам спосіб життя жителів Каліфорнії на рубежі 1960-х та 1970-х рр. На ринку все ще доступні такі моделі: Authentic, Sk8-Hi та Slip-On, які постійно завойовують нових послідовників, але колекція базується не лише на на перевірених конструкціях, але відкривається до сучасних тенденцій і адаптує свій зовнішній вигляд до потреб і смаків клієнтів. Моделі з цієї серії - справжня класика в пропозиції бренду, яка не любить проходження часу. Поряд з класичною лінією, колекції Era та Old Skool здобули велику популярність, яка віддає шану традиціям у стилі ретро і повернулася до переваги з подвоєною силою.
Успіх бренду визначається кроєм, який важко сплутати з іншими, і рішеннями, якими користуються дизайнери бренду, включаючи, здавалося б, просте, непросте взуття. Перша - це унікальна устілка, виготовлена ​​за технологією UltraCush, завдяки якій кожен крок набуває виняткової еластичності та оздоблення. Його анатомічна форма гарантує міцну підтримку та винятковий комфорт протягом довгих годин, проведених у взутті. Підошва з вулканізованої гуми - ще одна інновація, яка приносить довговічність і дуже хороше зчеплення, також у складних, часто непередбачуваних умовах. Елемент, який з'єднує структуру з цілим, - це верх, виготовлений в основному з дихаючої тканини, яка дозволяє шкірі дихати вільно, досить гнучко, щоб не обмежувати свободу пересування, і в той же час довговічна, так що взуття вистачає на кілька сезонів. Вироби цієї марки призначені для повсякденної діяльності, їх можна вдало поєднувати з надзвичайно різними елементами гардеробу, і вони завжди будуть виглядати чудово. Безліч стилів та візерунків, наявних у пропозиції, означає, що вони все частіше зустрічаються не лише на вулицях великих міст, а й на телебаченні чи під час модних показів, а клієнти приділяють більше уваги не лише взуттю, а й решті частин досягнень бренду, наприклад, рюкзаки

.