Висилка до 24 годин
magazyn@butyjana.com.ua
Viber: +48792666598

Fila

Set Descending Direction

Світовий виробник кросівок, який вийшов за межі взуттєвої індустрії та представив світові один з найпопулярніших фасонів жіночого та чоловічого взуття для життя - Fila Disruptor. Порушуючи спокійну лінію спортивної моделі та приправляючи її підошвою з протектором у формі гірських хребтів, він довів, що в його пропозиції жорстких правил не існує, а вільний характер взуття можна сміливо поєднувати з тенденціями та інтересами клієнтів. Продукція бренду надихається світом спорту та моди, що становить ідеальне поєднання неповторного стилю та комфорту. Вони підходять до всього, і кожен день вони представляють себе в новій обстановці, тож якщо ви шукаєте бренд, що пропонує геніальні та знакові рішення, ви його просто знайшли.

Взуття Fila  - ікона міського стилю

Комфортність спортивного взуття є основою успішних тренувань, але оскільки мода почала домінувати у вуличній моді, її зовнішність та відповідність сучасним тенденціям стали не менш важливими. З цього моменту функціональність поступилася місцем унікальності і розпочався новий розділ історії моди та взуттєвої індустрії. Це був також переломний момент для фірми Fila, заснованої в Італії в 1911 році, яка спочатку займалася виробництвом обладнання та одягу для альпіністів. Свобода одягу та бажання висловити свою особистість таким чином, що прийшло з настанням золотих 1980-х, вплинули на швидкий розвиток пропозиції та відкрили її двері на зовнішні ринки, що дозволило їй набути глобальної гласності. Завдяки цьому кроку ми тепер можемо носити колекції: Original Fitness, Orbit Jogger, Mindblower, Orbit Zeppa і звичайно відомий Diruptor, в якому переважають білі спортивні туфлі.

Незважаючи на нудьгу

Найбільша перевага взуття італійського бренду - це модний вигляд, який ми отримуємо навіть тоді, коли не можемо дозволити собі характерне взуття, наприклад високі підбори. Взуття «Філа» - це мода, яка заохочує експериментувати і просуває межу в пошуках власного стилю. І коли ми отримуємо комфорт в руці, ми знаходимося в одному кроці від надання бренду статусу культу. Гарне спортивне взуття не повинно бути нудним - вони можуть бути екстравагантними і доброзичливими до стопи. Твердий елемент, який є перфорацією, розміщеною в передній частині верху, забезпечує циркуляцію повітря, завдяки чому стопи сухі навіть у більш масивних стилях. Внутрішня устілка, створена на основі унікальної технології Supercomfort, адаптується до анатомії ніг і покращує поглинання ударів. Більш товста підкладка всередині взуття з м’якого матеріалу підвищує комфорт, який ми відчуваємо з кожним кроком.

Основою більшості взуття цього виробника є верх, виготовлений із зерна чи замшевої шкіри, він рідко досягає синтетичного матеріалу - лише для моделей трикотажних чохлів: для літа, басейну, саду. Отже, конструкція залишається міцною, і в той же час легкою, навіть коли ми оснащуємо модель 3,5-сантиметровою підошвою. Це свідчить про те, що італійський бренд може здивувати на кожному кроці. Це доводить і монохром, який у цьому виданні не повинен бути нудним. На відміну від більшості компаній, бренд Fila зосередився на іншому акценті - замість того, щоб грати з квітами, він все одно модифікує моду. Протектор зовнішньої підошви, пов'язаний з нею, у вигляді гострих виступів, або логотип, майже єдиний кольоровий акцент, має ще одну дизайнерську варіацію, адже клієнти їх так сподобалися. Тому жіноче та чоловіче взуття міста у випуску італійської марки - це незамінні елементи повсякденного гардеробу, завдяки яким ми можемо представляти різний вигляд кожного дня та чудово відчувати себе у власній шкірі.