Висилка до 24 годин
magazyn@butyjana.com.ua
Viber: +48792666598

Взуття Grisport

Set Descending Direction

Трекінгове взуття

Історія італійського бренду Grisport почалася в 1977 році, в якому два брати своїми руками створили першу пару пішохідного взуття. Весь виробничий процес проходив у невеликій кімнаті в їхньому будинку в Кастекукко. Це був перший крок до створення бренду, який через кілька років розширив розповсюдження своєї асортименту на всіх континентах. Спочатку брати зосередилися на продажі зручних мокасинів, але з розвитком компанії вони представили в пропозицію новий тип взуття, що підтвердило їх позицію на ринку як виробника висококласного взуття для походів, насолоджуючись силою та стилем. Технологічний прогрес і фантазія виробників змусили компанію швидко стати відомим і цінним брендом у всьому світі.

Взуття на відкритому повітрі в новій версії

Основна мета бренду полягала у створенні моделей, які забезпечують найбільший комфорт ходьби навіть по невизначеній місцевості. Завдяки відданості та творчості співробітників Grisport було створено зимове взуття для чоловіків та жінок, оснащене спеціальними системами, що характеризується унікальною, сучасною присутністю. Люди в усьому світі оцінили їх через міцну верхню частину шкіри, часто просочену або підтримувану мембраною, яка є захисним бар'єром від вологи та холоду. Компанія створила ряд фірмових рішень, таких як: спеціальне поєднання мови, підвищення комфорту при ходьбі, технології, наприклад, Vibram або мембрани, в т.ч. Gritex та Spo-Tex, які зробили своє взуття одним з найкращих у продажу.


Технології Grisport

Під час виробництва компанія використовує безліч фірмових процесів, які впливають на довговічність та універсальність взуття на відкритому повітрі. Мембрана Gritex забезпечує стійкість дощу та снігу та захищає стопи від холоду. Мембрана Spo-Tex має подібне застосування, а крім того, завдяки мікропорам, вона полегшує циркуляцію повітря всередині всієї конструкції. Підошва Vibram складається з чотирьох шарів, в результаті чого дві частини - внутрішня, дихаюча та зовнішня - не ковзають. Крім того, сучасні трекінг-туфлі Grisport характеризуються системою швидкого шнурування, вони оснащені посиленим переднім шаром, який захищає пальці ніг від ударів і гачків, завдяки яким верхній можна регулювати, не стискаючи щиколотку.
Цей італійський бренд відомий унікальним дизайном гірського та зимового, чоловічого та жіночого взуття, яке можна зустріти на вулицях міст багатьох країн. Завдяки винаходу та точності, що використовуються для створення подальших виробів, люди, які шукають міцне та зручне взуття, можуть розраховувати на повний комфорт в обох районах, насолоджуючись стилями, відмінними для повсякденного користування та під час гірських подорожей.