Висилка до 24 годин
magazyn@butyjana.com.ua
Viber: +48792666598

Helly Hansen

Set Descending Direction

Наче суворий дизайн, який дотримується традицій, підкріплений 140-річним досвідом роботи в галузі - ми представляємо бренд Helly Hansen, асортимент якого оцінили як професійні спортсмени, так і любителі модних нюансів, поєднуючи незвичайні елементи одягу з невідомими стилями. Тож якщо ви точно знаєте, що вам потрібно, ви знайдете це у пропозиції Helly Hansen.

Інноваційне бачення та любов до традицій

Норвезький бренд, який набув знакового статусу у прагненні досконалості у виробництві асортименту як для професійних спортсменів, так і для любителів різних видів діяльності, включаючи любителів цікавої стилістики або просто людей, які шукають якісну продукцію, яка знає їх смак і знає, що необхідність.
Стиль виробів, представлений Helly Hansen, базується на здавалося, суворому дизайні, але дотримуючись традицій, підкріплений 140-річним досвідом роботи в галузі. Дизайнери не сповільнюються і постійно слідкують за змінами переваг замовника та новинами галузі. Використовуючи власні технології та поєднуючи їх з інноваційним баченням, вони створюють продукцію, в т.ч. взуття, зима, вітрильний спорт, гумові чоботи для дітей та багато іншого, а також толстовки або куртки, які люблять клієнти у всьому світі і які вже стали легендарними, повертаючись у наступні роки у оновлених версіях.

Діапазон 21 століття

Хеллі Хансен відома широким колом клієнтів з різними інтересами, професіями або статусом, отже, в категорії товарів, які користуються найбільшим інтересом, тобто взуття, ми знайдемо стільки колекцій, орієнтованих на клієнтів. Найвідоміші серед них: взуття Helly Hansen Woodlands - колекція, що включає як жіноче зимове взуття, так і чоловіче зимове взуття, призначене для повсякденного використання на міських дорогах, хоча завдяки спеціальним матеріалам та використовуваним технологіям вони також використовуються під час більш вимогливих заходів з професійним обладнанням, таким як взуття для походів.
Колекція Helly Hansen Chilcotin вводить вишуканий спортивний стиль в зимову пропозицію бренду, який у жіночій версії прикрашений тонкими кольорами, завдяки чому він гарантує не тільки захист у холодні дні, а й можливість адаптуватися до багатьох елементів гардеробу та різних стилів.
Взуття Helly Hansen відрізняється: багатофункціональністю, відмінним комфортом носіння, що піднімає м'який, обіймаючий салон, легкою та дуже зручною устілкою EVA з подушкою, а також високою міцністю взуття, отриманою за допомогою лише найкращих шкір та матеріалів. Їх відмінні теплові властивості посилюються водонепроникною мембраною, а також технологією Helly Wear ™ - високостійкої вуглецевої гуми, яка збільшує зчеплення, що є важливим елементом взуття при пересуванні на слизьких і нерівних поверхнях.
Бренд Helly Hansen любить ламати візерунки та бути на крок попереду інших, тому ми можемо бути впевнені, що верхній одяг та взуття, які охоплять покупців, будуть унікальними продуктами, основна мета яких - забезпечити своїх покупців найкращим захистом та задоволенням від їх покупки.