Висилка до 24 годин
magazyn@butyjana.com.ua
Viber: +48792666598

Взуття Jordan

There are no products matching the selection.

У 1985 році Nike випустила першу модель спортивного взуття Air Jordan, а після її успіху вся колекція спочатку була призначена для баскетболістів. Ці унікальні моди підписані іменем самого Майкла Джордана. Лінія надзвичайно популярна, а символ баскетболіста, що кидає м'яч у кошик, впізнаваний у всьому світі. У пропозиції нашого магазину ми представляємо моделі Jordan, які характеризуються піднятим верхом, із сучасним дизайном, але за зразком на перших, оригінальних стилях, таких як Jordan 3 та 4, які завдяки своїй цікавій історії сьогодні здобули незграбну популярність. Виберіть взуття, підписане на ім’я Майкла Джордана, і відчуйте себе справжнім баскетболістом NBA

Щоденний комфорт

Джорданс, хоча це було взуття, призначене для баскетболу, швидко став ідеальною модою для щоденного використання. У них дуже гарна система подушки, завдяки подушці безпеки, розміщеній в передній і задній частині підошви. Верхня частина хвостовика гарантує належну підтримку щиколотки, а плоска і гумова підошва забезпечує надзвичайний комфорт протягом багатьох годин та дуже хорошу адгезію до поверхні. Деякі моделі взуття Jordan, такі як Jordan B. Fly, мають газову подушку. Це гарантує адекватну подушку і дозволяє швидко динамічно рухатись. Перевагою цього є також легкість взуття, що обумовлено міцною тканиною, яка використовується в процесі виробництва. Асиметрична шнурівка та додаткові отвори відповідають за ідеальне прилягання взуття до стопи. Модель Reveal представляє сучасне, однаково легке та дихаюче взуття, яке є частиною цієї колекції. Верх зроблений з дихаючої, дихаючої сітки. Завдяки цим властивостям лінія Йордан стала культовою класикою, яка набула популярності у всьому світі як легке та зручне спортивне взуття, саме вчасно для щоденного користування, не лише на баскетбольному майданчику.

Одяг марки Jordan

Йордан - це не лише взуття, а й багатий асортимент жіночого та чоловічого одягу. У пропозиції магазину butyjana.pl ми представляємо різноманітні підписані моделі із всесвітньо відомим символом спортсмена. Ми рекомендуємо одяг у класичному чорному кольорі та енергійний бордовий відтінок. Його толстовки, що характеризуються класичним кроєм, з регульованим капюшоном, витягнуті зсередини приємним матеріалом, що гарантує легкість і тепло. Одяг Йорданії відрізняється найвищою якістю матеріалів та оригінальним та спортивним стилем.