Висилка до 24 годин
magazyn@butyjana.com.ua
Viber: +48792666598

Взуття Kappa

Set Descending Direction

Взуття марки Kappa - відмінний вибір для клієнтів, які очікують гарної якості, комфорту та зручності продукції. Широкий асортимент взуття Kappa для багатьох випадків переконається, що кожен знайде щось для себе. Ця категорія включає спортивне взуття, щодня, літнє взуття та моделі, ідеально підходить для більш тривалих походів у прохолодні дні та в більш вимогливі місця. Позашляхові кросівки забезпечують великий комфорт та універсальність, а шльопанці послужать у теплі літні дні.

Повсякденне взуття - зробіть ставку на Kappa

Взуття Kappa ідеально підходить для багатьох ситуацій і доповнить багато чоловічих та жіночих стилізацій. Ви можете успішно використовувати взуття, представлену на роботі, у школі, а також під час менш офіційних подорожей. Правильна вентиляція та підошва, яка добре поглинає удар, - лише деякі переваги взуття Kappa. Широкий вибір фасонів та кольорів дозволяє підлаштувати взуття під власні уподобання.

Шльопанці Kappa ідеально підходять для літніх днів. Це необхідне взуття для пляжних прогулянок або походу в басейн. Забезпечуючи достатній рівень комфорту, ви також можете їх носити щодня, коли зовнішня температура стає дійсно високою. Матеріал не розтирає шкіру і добре випаровує вологу, тому в спекотні літні дні немає кращого рішення. В'єтнамки та шльопанці Kappa - це пропозиція для всіх, хто хоче почувати себе вільно та комфортно влітку.

Каппа для неї та для нього

У свою чергу, наші клієнти не пройдуть повз взуття Kappa в чарівному, рожевому кольорі. Ми говоримо про модель Felicity Romance, яка надзвичайно легка. Крім того, тут використовували м’який комір, який навіть обіймає всю ступню. Панам слід звернути увагу, серед інших для чоловічої моделі Mangan, яка сягає до щиколотки і виготовлена з синтетичної шкіри.Взуття та одяг Kappa, що пропонуються через наш магазин, відрізняються високою якістю та чудовою зручністю використання. Наш асортимент продукції орієнтований на якість, саме тому відомі та цінні бренди на ринку складають основу нашої пропозиції. Запрошуємо ознайомитись з продуктами марки Kappa, наявними в нашому магазині.