Висилка до 24 годин
magazyn@butyjana.com.ua
Viber: +48792666598

Взуття Lacoste

Set Descending Direction

Взуття популярного бренду Lacoste відрізняється розкішним стилем, естетикою, якісними матеріалами та безліччю кольорів. На літо ми пропонуємо зручні легкі шльопанці, а навесні надзвичайно зручні кросівки. Якщо ви шукаєте взуття для елегантного стилю, варто вибирати моделі з повсякденним характером - класичні, але зі спортивною ноткою. Кожен клієнт може вибрати той тип, який підходить саме йому, адже ми маємо жіноче, чоловіче та навіть дитяче взуття. Lacoste - це модниця для людини, відкритого для новин моди.

Прославлення зручності

Пристрасть, впертість, титанічні зусилля - ці три елементи породили бренд з одним з найбільш впізнаваних логотипів у світі: крокодилом. Рене Лакост, тенісист, людина з чітко визначеними пріоритетами, прекрасно читаючи потреби людей, чиїм найбільшим захопленням є фізичні навантаження, у 1939 р. Об'єднав сили з власником бавовняної фабрики Андре Гільєром, породивши новий бренд із глобальним масштабом. Спортсмен, досвідчений в битві на корті, і виробник чудового за якістю матеріалу, адаптованого до вимог організму, що піддається сильним фізичним зусиллям - ніщо не могло завадити компанії досягти глобального успіху. І так сталося. Вони почали з виготовлення футболок, які розміщувались на тенісних кортах, полях для гольфу, яхтах, щоб швидко розширити асортимент новими продуктами, але Lacoste - це в першу чергу бренд взуття, продукцію якого прикрашає відомий алігатор

Французька витонченість у легкій версії

Взуття Lacoste вже більше 30 років радує шанувальників стилю casual, для яких комфорт - найважливіша цінність. Отже, будь то традиційне спортивне взуття, елегантні або просто повсякденні кросівки, всі вони йдуть шляхом гордих дисциплін, до яких згадували перші колекції бренду. Хоча світ зазнає подальших перетворень, на хвилі компанії ідея залишатися вірною кореням і традиціям жива і донині, і вона пов’язує бренд зі своїми клієнтами - конвенції перестали бути важливими, а функціональність навчального одягу та комфорт користувача набули значення. Нейтральні, тонкі кольори, простий, непорушений крій, мінімалізм у будь-якій формі, тобто простота, написана на сторінках історії моди, змінюючи її назавжди. Це найбільші переваги бренду, який пропонує покупцям чоловіче та жіноче взуття, серед яких ми знаходимо моделі: спортивні, зимові, кросівки, шльопанці, босоніжки і навіть веллі та колекції, наприклад Lacoste Chaymon, які вже здобули ім’я культу. Зроблені з найкращих матеріалів, серед яких домінує шкіра, витончена до найдрібніших деталей, підкріплена міцною гумовою підошвою, підвищує адгезію до землі, міцна і ідеально представлена ​​в будь-яких обставинах - продукція марки - ідеальний вибір для людей, які люблять елегантне взуття в поєднанні зі спортивними аксесуарами, що підкреслить характер та стиль їх власників.