Висилка до 24 годин
magazyn@butyjana.com.ua
Viber: +48792666598

Жіночі кросівки для бігу

Set Descending Direction

Біг - фізична активність, дуже популярна серед жінок, які цінують переваги регулярних фізичних вправ, саме тому представниці прекрасної статі охоче досягають такої форми руху. Розпочинаючи пригоди з пробіжками, слід подбати про правильну підготовку, адже наслідки тренувань без правильно підібраного взуття можуть суттєво вплинути на наше здоров’я, проявившись у травмах. Жіночі кросівки, безпечні для ніг, зручні та візуально привабливі, оцінять усі жінки, які люблять спорт та захоплюються модою.

Безліч кросівок

Надзвичайно зручні та доступні у багатьох кольорових варіантах, кросівки від таких брендів, як Asics, Adidas, Under Armor, Nike, New Balance, Reebok та Puma, підготовлені у співпраці з професійними спортсменами, оснащені системами та технологіями, призначеними для захисту наших ніг. , Спеціальні устілки, амортизуючі та протирання вологи зсередини взуття, додаткове зміцнення області п'ят та ніг, а також не ковзаючі підошви - лише деякі зручності, пропоновані професійними виробниками спортивного взуття. Безліч моделей кросівок, які вони випускають, ймовірно, істотно перешкоджають зробити правильний вибір, тому перед покупкою варто скористатися знаннями та досвідом професіоналів.

Asics Gel-Quantum 360 Knit 2

Цей продукт присвячений особливо людям з нейтральним типом стоп. Він прекрасно справляється при подоланні довгих маршрутів, захищаючи їх від поту та ударів, серед інших. Матеріал Трикотаж, тобто плетена тканина, яка використовується для виготовлення цієї моделі жіночого кросівок, впливає на високий ступінь вентиляції, гарантуючи при цьому стійкість до пошкоджень. У свою чергу, технологія безшовної конструкції безшовних знижує ризик виникнення потертостей внаслідок контакту між окремими частинами стопи та швами. Також слід зазначити, що виробник використовує гелеву технологію, добре відому прихильникам своєї продукції, що пригнічує поштовхи, що виникають під час бігу, як у багатьох інших моделях, таких як Asics Gel-Pulse 10 або Gel-Nimbus 21.

Under Armour Micro G Limitless

Характерна модель із сучасним дизайном, до якої прагнуть жінки будь-якого віку. Ефективний вигляд - не єдина перевага. Інші - це насамперед: сітчастий матеріал, що забезпечує високу вентиляцію, мінімальна кількість швів та вбудований в верхній край язичок. Ці елементи сильно впливають на комфорт користування цим кросівом для жінок. Внутрішня устілка, виготовлена ​​в результаті технології 4D Foam®, що використовується в процесі виробництва, забезпечує ідеальне прилягання до стопи, дозволяючи їй перебувати в оптимальному положенні під час бігу. Елементи з вуглецевої гуми, поміщені у підошву, гарантують більшу стійкість до стирання, не пошкоджуючись навіть під час частого використання. Описані моделі жіночого взуття - лише частина багатої пропозиції нашого магазину Butyjana.pl, серед яких є безліч фасонів, які легко виправдають очікування кожного любителя бігу.