Висилка до 24 годин
magazyn@butyjana.com.ua
Viber: +48792666598

Баскетбольне взуття

There are no products matching the selection.

Жіноче взуття для баскетболу

Незалежно від того, чи є ви вірним любителем баскетболу чи тільки починаєте свою пригоду цим видом спорту, одне точно - ви прийшли в потрібне місце, де зможете вибрати ідеальне взуття для цього виду спорту. Завдяки моделям жіночого взуття для баскетболу, зібраному в цій категорії, ви можете легко вибрати підходяще для вас, тобто таке, яке відповідатиме всім вашим очікуванням. Кожна з представлених нами моделей відрізняється різними елементами, але вони мають одне спільне: можливість активно брати участь у грі.
Однією з брендів, які дбають про безпеку ніг любителів баскетболу, є Adidas. Її взуття має високий рівень захисту шкіри від контакту з вологою завдяки легкому, сітчастому матеріалу, який змушує стопу вільно дихати. Всередині більшості моделей баскетбольного взуття є пінова підошва - її завдання полягає в тому, щоб жоден удар не заважав гравцеві, дозволяючи повністю зосередитись на динамічній грі. Крім того, внутрішня підошва сконструйована таким чином, щоб адгезія до землі була найкращою. Тож давайте детальніше розберемося з цією компанією, адже вона відома у всьому світі за виробництвом технологічного та зручного взуття.

Гра на найвищому рівні

Серед виробників жіночого взуття для баскетболу найчастіше вибирали дами - марки Nike та під Armor. Наша пропозиція включає Nike Jordan Flight - взуття, яка буде працювати під час гри в команді, але ви також можете впевнено носити їх кожен день. І внутрішня, і зовнішня підошва були побудовані таким чином, щоб підтримувати високий рівень комфорту під час гри: внутрішня, профільована, поглинає удари, а зовнішня забезпечує зчеплення. Завдяки тому, що верхня частина взуття закінчена дірками, вони добре провітрюють ступню, мінімізуючи ризик отримання травм. Невіддільним елементом цієї моделі є логотип із зображенням номера, з яким грав Майкл Джордан. Ще одна цікава модель - Under Armor Jet, оснащений низкою рішень, що забезпечують комфорт під час кожного руху: внутрішня устілка виготовлена ​​з дуже еластичної піни EVA, яка зменшує вагу взуття, а зовнішня підошва з гуми, яка захищає суглоби при різких змінах напрямку. У цьому завданні її підтримують піднята верхня частина і посилений каблук.

Бігати ще швидше

Кожна наша модель жіночого баскетбольного взуття має особливі, характерні елементи. Деякі з них мають більш високу верхню частину, яка захищає стопу і щиколотку від травм, тримаючи її на місці, а інші мають традиційну форму взуття, з низьким верхнім. Кожен сконструйований таким чином, що стопа може вільно рухатися, при цьому добре стабілізуючись. Верхня частина, як правило, ґрунтується на м’яких текстильних матеріалах, які дуже добре провітрюють внутрішню частину конструкції та пристосовуються до форми ніг, а підметка дуже добре пристосована до вимогливих поверхонь.