Висилка до 24 годин
magazyn@butyjana.com.ua
Viber: +48792666598

Жіночі кросівки для волейболу - висилка протягом 24 годин!

Set Descending Direction

Волейбол - надзвичайно динамічна спортивна дисципліна, сповнена дивовижних поворотів. Це вимагає швидкого руху по майданчику, спритності та негайного реагування на кожну хвилину гри. Щоб гарантувати комфорт та безпеку під час тренувань чи турнірів, вам слід придбати належним чином підібране жіноче взуття для волейболу, яке не тільки буде зручним, але й забезпечить нам належну безпеку. У цьому випадку структура взуття відіграє не менш важливу роль, як і матеріал виготовлення, оскільки вона повинна мати відповідні параметри: захищати щиколотки та мати підошву, придатну для тренувань у залі.

Взуття для волейболу - що вибрати?

Вибираючи жіноче взуття для волейболу, слід звернути особливу увагу на підошву, яка повинна бути з гуми, пристосованої до поверхні, присутньої у спортивних залах. Таким чином ми отримаємо гарантію належного зчеплення з землею під час діяльності, як на старті, так і під час гальмування. Така підошва ефективно захищає від ковзання, а значить - ризику отримати травму. Він не може бути занадто твердим або занадто м'яким, щоб забезпечити оптимальний комфорт стопи під час гри. Недостатньо гнучка може призвести до прослизання, а надто гнучка - може сприяти втраті стійкості. Жіноче взуття для волейболу створене таким чином, щоб полегшити швидке пересування в будь-якому напрямку, часто насильницьким способом. Підошва побудована так, щоб гарантувати підтримку середньої стопи, зосереджуючи найбільше тиск на вас під час швидких рухів. Крім того, вони захищають їх від ударів, забезпечуючи відповідний рівень подушки і, таким чином, знижуючи ризик отримання травм при контакті ніг із землею.

Професійне взуття для волейболу

У нашому магазині ми пропонуємо жіноче взуття для волейболу відомих компаній, наприклад ASICS, як в однотонному, так і в різнокольоровому варіантах, що дозволяє їх підбирати під індивідуальні переваги гравця та інші елементи спортивного вбрання. Ми пропонуємо запропоновані моделі легкі, тому вони не зайве навантажують м’язи, і гарантують належне зчеплення з землею. Заслуговують на увагу інноваційні технології, що застосовуються в них, такі як безшовна безшовна конструкція, яка ефективно підтримує процес вентиляції та негайно виводить зайву вологу з інтер’єру. Система подушки передньої стопи GEL відповідає за зменшення ударів, а система Trusstic - це елемент, що підвищує стійкість і контролює крутіння рухів стопи. Ці та інші сучасні технологічні рішення доступні у всіх жіночих взуттях для волейболу, пропонованих нашим магазином.