Висилка до 24 годин
magazyn@butyjana.com.ua
Viber: +48792666598

Взуття для сквоша

There are no products matching the selection.

Сквош - це спорт, який останнім часом став дуже популярним як серед чоловіків, так і серед жінок. Це не дивно, адже воно залучає всі групи м’язів, ефективно формує фігуру і не так складно, як теніс. Під час тренувань з сквош, дуже добре працює все тіло, включаючи ступні, крім рук. Тому кожна жінка, яка хоче розпочати свою пригоду цим видом спорту, повинна придбати професійне жіноче взуття для сквош, широкий вибір якого можна знайти в асортименті нашого магазину.

Ідеальне взуття для сквош - якими вони повинні бути?

Вибираючи жіноче взуття для сквош, слід враховувати кілька основних властивостей і параметрів. Цей тип взуття повинен відрізнятися від того, який ми використовуємо під час тренувань у тренажерному залі, під час бігу чи їзди на велосипеді, і навіть більше, ніж те, що ми одягаємо щодня. Він повинен мати, між іншим, високе зчеплення, тому що під час гри багато бігає навколо поля. Це також пов'язано з тим, що сквош - це спорт, який вимагає швидкої зміни напрямку. Ковзання може бути пов'язане як з втратою точки, так і з підвищеним ризиком отримання травм. Друге, дуже важливе питання - амортизація. Оскільки гравці, які грають у сквош, регулярно стрибають з місця на місце, щоб уникнути травм щиколотки, їм слід придбати взуття з гнучкою підошвою та устілкою, яка ефективно поглинатиме рухи, коли ноги торкаються землі. Вибираючи жіноче взуття для сквош, особливу увагу також слід приділяти їх міцності. У зв’язку з тим, що під час цього виду навчального взуття піддається великим навантаженням, воно повинно бути виготовлене з високоякісних матеріалів і мати міцні шви, що продовжують його термін експлуатації.

Взуття для вимогливих клієнтів

Шукаючи товар, який представляє жіноче взуття для сквош, варто трохи детальніше розглянути асортимент нашого інтернет-магазину. Тут взуття від відомих брендів, таких як ASICS. Він пропонується в стандартному розмірі та кольорі - від білого, через червоного до синього, а це означає, що кожен, навіть найвибагливіший любитель сквош, знайде щось для себе. Це довговічні моделі з амортизаційними властивостями, захищають щиколотку і мають гнучку підошву, що не має маркувальних властивостей.