Висилка до 24 годин
magazyn@butyjana.com.ua
Viber: +48792666598

Жіночі кросівки для тенісу

There are no products matching the selection.

Ракетка та м'яч - не єдині атрибути, без яких жоден тенісист не може обійтися. Не менш важливу роль відіграє спортивний одяг. Одним з його важливих елементів є жіноче тенісне взуття. Правильно підібрані, вони гарантують належний комфорт гри та забезпечують ефективний захист від можливих травм. Вибираючи цей тип взуття, необхідно враховувати ряд параметрів, таких як рівень витонченості або тип поверхні, на якій ми будемо грати чи тренуватися. Перегляньте нашу пропозицію та виберіть модель, з якою ви переведете гру на абсолютно новий рівень.

Як ви обираєте тенісне взуття?

Перше ключове питання, яке слід врахувати при покупці жіночого тенісного взуття - це дизайн підошви. Це елемент, який гарантуватиме стабільність стопам, адекватну тягу та впевненість при русі по майданчику, що призведе до подальших успіхів. Варто знати, що цей тип взуття має специфічний малюнок підошви, адаптований до даної тренувальної поверхні. У більшості випадків це ялинка. Вибираючи виріб, який представляє собою жіноче тенісне взуття, слід також враховувати їх прив'язку. Це гарантує належне прилягання до форми стопи, а отже, належний захист щиколотки. Для підвищення вентиляції та підтримання гігієни стоп на 100% важливо забезпечити, щоб передня частина взуття мала невеликі отвори, що дозволяють забезпечити повний вільний потік повітря, а також текстильна накладка, яка швидко випаровує вологу. Щоб гарантувати повний комфорт користування, вони також повинні бути пристосовані під ноги - взуття не повинна бути занадто вільною або занадто тісною. Це повинно гарантувати приблизно 0,5 сантиметра додаткового простору навколо пальців.

Гарне жіноче взуття для тенісу

У нашому інтернет-магазині дами можуть придбати якісне жіноче взуття для тенісу від відомих брендів, таких як ASICS. Вони доступні в стандартному розмірі, а це означає, що кожен любитель цього виду спорту легко знайде ідеальну для себе модель. Всі вони дуже зручні, і в той же час вони характеризуються різноманітністю кольорів - одноколірними, наприклад, білими, а також різнокольоровими, що подобається любителям стильного дизайну. Тому жіночі тенісні туфлі, пропоновані нашим магазином, охоче обирають постійні учасники тенісних кортів. Купуючи їх, незалежно від їх зовнішності, ви можете бути впевнені, що вони прослужать довго, забезпечуючи комфорт у користуванні, спритність та бажану свободу під час тенісної гри.