Висилка до 24 годин
magazyn@butyjana.com.ua
Viber: +48792666598

Жіночі шльопанці для басейну та на пляж

Set Descending Direction

Універсальне взуття, яке чудово справляється під час роботи в саду, поїздок, перебування біля басейну чи пляжу. І діти, і дорослі із задоволенням користуються ним, цінуючи комфорт понад усе. Однак жінки віддають перевагу їм, оскільки, крім цінностей для здоров’я, вони можуть бути ідеальним доповненням до повсякденного гардеробу, зберігаючи при цьому високий рівень комфорту. Тому жіночі тапочки є чудовою альтернативою високим підборам, приносячи ногам бажане відчуття приємної прохолоди у спекотні дні.

Моделі для всіх

Наш магазин пропонує оригінальні жіночі тапочки від таких виробників, як: Nike, Crocs, Fila, Asics, Reebok, Adidas, Under Armor. Lacoste. Кожна із запропонованих моделей відрізняється ефективним зовнішнім виглядом і високим ступенем комфорту, який вона забезпечує стопам. В першу чергу це викликано тим, що вони були виготовлені з надзвичайно приємних для шкіри матеріалів, що додатково гарантують значну стійкість до пошкоджень. Завдяки підошві з пінополіуретану вони м'які та гнучкі, що означає високий рівень комфорту. Крім того, за цими матеріалами легко доглядати, швидко висихати і захищати шкіру від росту бактерій. Еластична піна гарантує, що кожен крок придушений, а ваші ноги не відчувають різких змін у положенні.

Жіночі тапочки Crocs і Skechers

Характерні для шльопанок, тобто з голими пальцями або з перегородкою між ними, які називаються шльопанками і виробляються в основному для жінок, - не єдині з наших асортиментів. Вбудовані моделі, які є доменом бренду Crocs, також стають все більш популярними. Вони виготовлені з високоякісного смолистого матеріалу Croslite ™, який стає більш м’яким під впливом підвищеної температури, тим самим ідеально пристосовуючись до форми кожної стопи. Жіночі та чоловічі тапочки Crocs швидко опинилися не лише на ногах співробітників багатьох професій, а насамперед у повсякденному житті людей, які хочуть, щоб відчуття комфорту супроводжувало їх під час кожного заняття. Інші примітні моделі жіночих шльопанок походять від Skechers. Вони схожі на відомі шльопанці. В першу чергу це викликано тим, що у них є спеціальний елемент, що відокремлює найбільший палець від інших, внаслідок чого використання цього типу взуття дозволяє уникнути падіння з ніг. Крім того, спеціально профільована устілка підтримує природне розташування ніг і дуже добре поглинає удари, що виникають під час руху.

Виберіть модель для себе!

Симпатизанти нетрадиційних рішень, напевно, звернуть увагу на стилі жіночих шльопанок від італійського виробника Fila. Модель Morro Bay Zeppa має дуже товсту підошву: зовнішня сторона виконана з гуми, а середина - з пінополіуретану. Описаний білий колір взуття ідеально контрастує з кольорами ремінців та написів, що стосуються логотипу марки, надаючи виробу динамічний дизайн. Це лікування неодмінно оцінять усі любителі активного способу життя, використовуючи зручне взуття після тренувань у тренажерному залі, басейні чи тренажерному залі.