Висилка до 24 годин
magazyn@butyjana.com.ua
Viber: +48792666598

Кросівки для бігу

Set Descending Direction

Біг - це форма занять, яка при практиці приносить чудові результати. Під час наступних ділянок маршруту працюють всі м’язи і спалюються зайві калорії. Незалежно від того, ви досвідчений бігун чи просто робите свої перші кроки у світі бігу, вибір правильного кросівок є основою для успішного та безпечного тренування. Будь-який клієнт, який шукає взуття, яке забезпечить максимальний комфорт під час активності та запобіжить травмуванню, знайде в нашому магазині ідеальну для себе модель.

Для бігунів та спортсменів

Наш магазин пропонує чоловічі кросівки ідеальні для людей, які тільки готуються до занять цим видом спорту, а також набагато більш досвідчених клієнтів. Модель, яка здатна виправдати очікування представників обох цих груп .Новий баланс свіжої піни Cruz v2. Це взуття чудово передусім на твердих поверхнях, таких як асфальт, але також забезпечує стійкість стопам при виконанні гімнастичних вправ. Варто звернути увагу на верхню частину, виготовлену з надзвичайно міцної і в той же час дихаючої тканини, яка запобігає потовиділенню стопи. Однак відсутність мови робить вкладку та видалення ще простішими. У свою чергу, посилена частина підошви біля п'яти дозволяє більш ефективно стабілізувати стопу, забезпечуючи її правильне розташування.

Сучасні технологічні рішення

Серед інших, особливо рекомендованих, моделей чоловічих кросівок входять Asics Gel-Puls 10 або Nimbus 21 зі спеціальною амортизаційною системою, наявність якої на задній частині підошви взуття дозволяє ефективно захистити вашу ступню від ударів та інших небажаних ефектів, які виникають під час пробіжки. Їх мала вага сприяє енергійним рухам і дозволяє проходити довші маршрути, зберігаючи відчуття комфорту, завдяки дуже хорошій вентиляції. Так само, як і взуття Adidas Kanadia Trail, яка додатково має в собі гумову підошву з підвищеною стійкістю до стирання, що забезпечує відмінну адгезію до поверхні. Ця особливість робить його дуже часто використовуваним також любителями гірських експедицій. Вони також цінують наявність внутрішньої вкладки , використовуючи технологію Ortholite, яка перешкоджає росту бактерій, а отже, і неприємного запаху. З іншого боку, спеціальні вкладки з системою Traxion захищають від ковзання по мокрих поверхнях, тим самим уникаючи серйозних травм

Оригінальне взуття від відомих брендів

Вибір кросівок зводиться до визначення того, яку форму стопи  має людина. Ось чому наша пропозиція враховує потреби всіх клієнтів, для яких, крім технологічних рішень, зовнішній вигляд взуття часто не менш важливий. Як згадані моделі, так і багато інших стилів оригінального спортивного взуття, доступного в асортименті магазину Butyjanа, відрізняються різноманітним дизайном та широкою гамою кольорів. Тож ми розповсюджуємо чоловічі кросівки від таких брендів, як: New Balance, Adidas, Under Armor, Nike, Asics, Reebok, Puma, Skechers, і кожна з моделей, пропонованих цими виробниками, має ефектний вигляд. Найважливішим, однак, є той факт, що вони були виготовлені з надзвичайно міцних матеріалів, що забезпечують стійкість не тільки до наслідків регулярного бігу, але і, серед іншого, контакту підошви з твердою поверхнею.