Висилка до 24 годин
magazyn@butyjana.com.ua
Viber: +48792666598

Баскетбольне взуття

Set Descending Direction

Баскетбол дуже популярний серед чоловіків різного віку, адже це динамічна дисципліна, насичена багатьма поворотами. Ви можете грати в нього як у закритому залі, так і на спортивному майданчику під відкритим небом, тому це цілий рік спорту. Незалежно від того, ви досвідчений гравець чи тільки починаєте свою пригоду з баскетболу, щоб гарантувати собі високий рівень комфорту та безпеки під час кожної гри, вам слід запастися чоловічим баскетбольним взуттям, яке добре підійде до ніг та поверхні.

Яке взуття для баскетболу вибрати?

Купуючи товар, який представляє чоловіче взуття для баскетболу, спочатку слід визначитися, який тип верхнього одягу повинен відповідати вимогам цього виду спорту. Ми можемо вибрати, серед інших, моделі низького рівня, що доходять до щиколоток. Їх перевага, серед іншого, полягає в тому, що вони неймовірно легкі, а також гарантують хороший захист щиколоток і сухожиль. Такі чоловічі баскетбольні черевики - гарне рішення для людей, які грають на відпочинку і на різних частотах, а також для тих, хто тільки знайомиться з активним дозвіллям. Друга пропозиція - середній верхній варіант. Він повинен бути обладнаний людьми, які піклуються про швидкість, динаміку та маневреність. Ці види баскетбольного взуття добре захищають щиколотку. Вони були створені для людей, які віддають перевагу більш інтенсивним тренуванням. На ринку ви також можете знайти взуття високого верху, в якій верхня частина до щиколотки. Вони забезпечують перевірений спосіб мінімізувати ризик отримання травм, забезпечуючи всю розтяжку, від п’ятки до щиколотки.

Устілка і підошва в баскетбольному взутті

Устілка у чоловічому баскетбольному взутті повинна бути правильно профільована, щоб стопа добре вписувалася в них, а рухи не обмежувались. Найкраще рішення - пінопластові вставки з гелевими вставками. Устілка у такого типу взуття ніколи не повинна бути занадто м’якою - це може змусити стопу надмірно рухатися, втрачаючи стабільність, необхідну під час гри. Підошва також повинна мати подібні характеристики. При правильному виборі це гарантуватиме правильну подушку та зчеплення з землею.
Шукаючи якісне чоловіче взуття для баскетболу, варто трохи детальніше ознайомитися з асортиментом нашого інтернет-магазину. Джентльмени можуть придбати взуття у таких компаній, як Nike, Under Armor або Adidas, які включають як класичні, так і трохи більш вигадливі дизайни. Ми пропонуємо чоловіче баскетбольне взуття, одноколірне, приглушене, а також різнобарвне, виразне, яке буде ідеально доповнено спортивним одягом: баскетбольними сорочками та шортами.