Висилка до 24 годин
magazyn@butyjana.com.ua
Viber: +48792666598

Кросівки для футболу

Set Descending Direction

Футбол - це динамічний вид спорту, тому класичного тренувального взуття недостатньо для його занять. Щоб забезпечити контроль над рухом, контролем дій та м’ячем, вибирайте взуття, призначене для гри на певній поверхні: пробці, дерніні або в приміщенні. Завдяки правильно адаптованим моделям вам буде набагато легше зіткнутися з футбольними матчами. У пропозиції нашого магазину ми представляємо професійне взуття для футболу, виготовлене відомими брендами: Adidas, Nike та Under Armor, яке допоможе вам досягти навичок професійного футболіста.

Сучасні технології та унікальні матеріали

Найбільші виробники спортивної індустрії представляють ряд моделей взуття, призначених виключно для гри у футбол, які забезпечують дуже хороше зчеплення з багатьма типами поверхонь, дозволяючи не відставати від швидких поворотів дії. Пропозиція нашого магазину включає широкий асортимент ігрового взуття від відомих виробників із властивостями, які радують багатьох клієнтів. Все це можливо завдяки використанню сучасних систем та технологій, що підвищують комфорт та довговічність виробу. Бренд Nike використовує унікальні підошви для створення своїх моделей, надаючи їм легкість та еластичність. Крім того, виробник приділяє особливу увагу правильному розташуванню стопи під час гри, представляючи контурний салон взуття, що допомагає уникнути хворобливих травм. Пробки Adidas характеризуються оригінальною устілкою з м'якої піни, що забезпечує надзвичайний комфорт і подушку. Її флагманським продуктом є колекція, підписана на ім'я легенди футболу - Лео Мессі. Бренд Under Armor, у свою чергу, спеціалізується на створенні моделей для твердих ґрунтів та природних, трав’янистих ділянок, які піклуються про підтримку природних рухів стопи.

Кольорові і візерункові фасони

Наявний асортимент взуття для занять цим видом спорту показує, що навіть футбольне взуття має підтримувати власний стиль, формуючи тенденції на футбольних полях. Магазин butyjana.pl пропонує класичні та ті, які обов'язково виділяться серед натовпу. Ми представляємо стилі, використовуючи однотонні візерунки та кольорові композиції, що поєднують контрастні кольори, що надходять від найбільших світових брендів, пропонуючи цікаві, сучасні дизайни. Завдяки цьому типу різнокольорових моделей взуття ви відчуєте себе на футбольному полі, як справжня футбольна зірка.