Висилка до 24 годин
magazyn@butyjana.com.ua
Viber: +48792666598

Кросівки для тенісу

There are no products matching the selection.

Чоловіче взуття для тенісу

Ви любитель грати у теніс? Тож, як і кожному гравцеві, ви повинні отримати правильне вбрання, щоб відчувати себе комфортно та безпечно під час своєї діяльності. Не існує спорту, в якому не трапляються травми. Тому під час будь-яких занять, особливо дуже динамічних, слід спочатку подбати про свої ноги, вибираючи гарне взуття для тенісу. Наша пропозиція включає, наприклад, взуття ASICS, і кожна модель, виготовлена нею для цієї мети, відрізняється сучасними рішеннями та цікавим дизайном. Перший із них, GEL-Solution Speed 2 Clay, призначений зазвичай для гри на тенісних кортах з цегляною поверхнею. Взуття надзвичайно стійка, тому що підошва була розширена навколо метатарсуса та п'яти. Модифікований стабілізуючий міст робить його дуже гнучким, і все взуття чудово справляється зі стопою, захищаючи її від травм.

Відкрийте для себе моделі з родини ASICS GEL

Ще одна модель тенісного взуття, яку ми пропонуємо, - це ASICS GEL-Challenger, який характеризується ідеальним рівнем стійкості ніг під час гри. Взуття дуже легке і виготовлене з дихаючого матеріалу - легкої сітки, яка забезпечує чудову вентиляцію. Вони зроблені відповідно до найновіших технологічних рішень, змушуючи їх ідеально виконувати свої завдання. Вони оснащені PGuard - захисною гумою, розташованою у верхній частині верхньої частини - завдяки ній стопа захищена від травм. Ще одна застосовувана технологія - система Trusstic, яка тримає ноги на місці. Система подушки передньої стопи і передня стопа GEL або Solyte означають, що удари при посадці на землю максимально зведені до мінімуму, тоді як гума AHAR +, з якої виготовлена ​​підошва, добре працює з землею і стійка до стирання. Ця модель, безумовно, задовольнить найвибагливіших гравців. ASICS GEL-Resolution 7 - модель чоловічого взуття для тенісу, яка також може похвалитися багатьма інноваційними технологіями, що використовуються у виробничому процесі. IGS допомагає ногою взуттєво рухатися природним шляхом, а GEL Rearfoot та Forefoot надають додаткову подушку. Матеріал Solyte зменшує вагу взуття, завдяки чому її верхня частина ще більш еластична і приємна для ніг, а завдяки PGuard вони не додатково завантажуються в бічні зони. Язик проти гравію - це мова, яка захищає від попадання камінчиків або піску в черевики, тоді як AHAR + - це гума, яка робить взуття стійкою до стирання.

Легкий, повітряний, не зупиняється

Версія чоловічого тенісного взуття ASICS GEL-Dedicate 5 також чудово підходить для інших занять спортом, на що варто звернути увагу, їх вага невеликий, а верхній з сітки для належної вентиляції. Завдяки Trusstic System стопа стабільна, вона не рухається всередині взуття, ризикуючи скручуватися, а система GEL належним чином поглинає рухи спортсмена. Крім того, технологія без маркування не дозволяє взуття забруднитися у закритих приміщеннях, тоді як AHAR + гума швидко зношується. Ознайомтеся з широким асортиментом тенісного взуття, наявного в нашій пропозиції, та виберіть модель та колір відповідно до ваших уподобань та потреб.