Висилка до 24 годин
magazyn@butyjana.com.ua
Viber: +48792666598

Кросівки

Set Descending Direction

У наш час взуття є постійним, надзвичайно важливим елементом нашого повсякденного життя. Навіть якщо вони мають спортивний вигляд і ви можете ходити на тренування або бігати в них, чоловіки також трактують їх як модне та оригінальне доповнення до вбрання. Ось чому в останні кілька років кросівки, які є типом взуття, до якого чоловіки все частіше і частіше дотягуються, - це поєднання оригінального, спортивного характеру та сучасного дизайну, якого багато хто шукає. Це тип взуття, завдяки якому ви виділяєтеся з натовпу.

Спортивне повсякденне життя

Слід визнати, що мода значно розвинулася за останні кілька років. Завдяки цьому, більш повсякденні стилі так само існують , як і формальні. Тож ніхто нікому не заважає, тому спортивне взуття поєднується з піджаком. І навіть через те, що подібний тип модних рішень дуже поширений, цей стиль має свою назву: smart casual, в якій взуття відіграє одну з головних ролей. Спортивне взуття має багато застосувань. Спочатку їх використовували під час тренувань та змагань. Так є і сьогодні, але все більше людей грають з модою, завдяки якій спорт назавжди увійшов у канон вуличної моди. Отже, чоловічі кросівки стали взуттям: для роботи, для зустрічі, поїздки чи зустрічі з друзями. Це тому, що вони найзручніші з усіх видів взуття і мають унікальний стиль. Завдяки їм кожен чоловік може створити унікальний наряд для роботи, для повсякденного життя або під час відпустки. Щодня найкращим вибором будуть кросівки з мінімалістичним характером, дизайн яких відрізняється простотою і помірним тонуванням в плані кольору. Вони підійдуть як до футболки, сорочки, так і до поло. Так звана міська витонченість буде доповнена курткою, накинутою на плечі.

Чоловічі кросівки від відомих брендів

Крім оригінального вигляду, чоловічі кросівки мають ще й великий комфорт для ніг. Моделі відомих брендів, наявні в пропозиції нашого магазину Butyjana.pl, виготовлені з високоякісних матеріалів: шкіри, замші або текстилю. Таким чином ви зможете правильно відповідати типу взуття, яке ви хочете носити, та його зовнішньому вигляду до нашого життя. Вони часто характеризуються міцною підошвою, яка подушкою рухає ноги, тому це їхня додаткова перевага, завдяки якій ви можете ходити майже нескінченно. Однією з популярних моделей є Nike Air Force 1, спортивне взуття, відоме у всьому світі. Ця модель цінується своєю простотою, високою якістю та зручним носінням. Це класичні старі шкільні кросівки, які можна носити цілий день. Перше його виробництво відбулося в 1982 році. Вони виготовлені із зернової шкіри, яка відрізняється високою стійкістю до стирання та зносу, але також легко доглядати. Також популярні кросівки, дизайн яких натхненний взуттям 90-х рр. Вони привертають увагу і добре працюють в гардеробі людей, які люблять оригінальні, повсякденні наряди. І ми тут говоримо серед інших про модель Filla Disruptor або Orbit Jogger. Окрім виразного зовнішнього вигляду, взуття забезпечує чудовий комфорт при носінні, а кольорова гама є універсальною, щоб підходити практично до будь-якої укладці.