Висилка до 24 годин
magazyn@butyjana.com.ua
Viber: +48792666598

Трекінгове

Set Descending Direction

Взуття для трекінгу практичне і зручне. У їхньому випадку найважливішими є водостійкість і водонепроникність, а також хороша стабільність ніг. Вони призначені в основному для походів. Отже, існує правило, яке передбачає, що чим складніший тип нашої подорожі, тим більш твердим повинно бути взуття. Однак через їх переваги трекінг також все частіше розглядається як повсякденне взуття. Комфорт ніг є ключовим при виборі стилів, в які ми хочемо ходити кожен день, і цього, безумовно, не можна відмовити їм.

Переваги чоловічого взуття для походу

Основна причина підвищеної популярності взуття для трекінгу та на відкритому повітрі серед чоловіків полягає в тому, що вони просто дуже зручні. Крім того, вони прекрасно захищають стопу і голеностоп від травм. Якщо вони водонепроникні, і якщо це стосується більшості стилів, вони не промокають, тому вони ідеальні в будь-який час року, особливо взимку. Однак, щоб правильно використовувати цей вид взуття, слід звернути увагу на те, в яких умовах і де ви плануєте їх носити. Моделі чоловічих трекінгових черевиків зі зменшеною вагою та нижчим верхом, ідеально підходять для щоденного використання. Їх можна носити як на роботу, так і під час прогулянок, покупок та інших заходів. В даний час на ринку існує безліч видів і версій взуття на відкритому повітрі, які привертають увагу не тільки індивідуальними особливостями, але і тому, що вони візуально привабливі. Сюди відносяться, наприклад, колекції Caterpillar Colorado і Founder Caterpillar або Woodly Helly Hansen. Окрім того, ми можемо також вибрати модниці з більш високим верхом, які добре справлятимуться на складніших місцевостях та в несприятливих погодних умовах. Цей тип взуття простягається над щиколоткою і підтримує щиколотку, яка напружується під час ходьби, наприклад, під час сходження або тривалих піших походів.

Довговічність і безпека

Вибір взуття для походів не найпростіший. Головним чином тому, що їх призначення особливе. Купуючи, ми повинні звернути увагу на кілька елементів бажаної моделі. Один з них - права підошва. Його адгезія відіграє тут ключову роль, оскільки гарантує нам безпеку та зменшує ризик ковзання на слизьких поверхнях. Крім того, важлива також повітропроникність взуття, адже іноді ми проведемо в такому взутті навіть кілька годин протягом однієї поїздки. Також слід пам’ятати про вибір правильного розміру - занадто малий призведе до утворення відбитків, також можуть виникнути проблеми з правильним кровообігом. У свою чергу, коли ми виберемо занадто великі, ноги будуть рухатися, і, таким чином, їм не вистачить необхідної стійкості. Пам’ятайте, що правильно підібране взуття для походів зможе служити нам довгі роки, тому вам слід приділити трохи більше уваги їх вибору.