Висилка до 24 годин
magazyn@butyjana.com.ua
Viber: +48792666598

Жилети

There are no products matching the selection.

Жіночі топи і майки - це тип одягу, який слід знайти в гардеробі кожної представниці жінки, незалежно від того, регулярно вона займається спортом чи не надто фізично активна. Це основне спорядження активної жінки, адже спортивний наряд повинен складатися не з одягу, що носиться щодня, а спеціального типу одягу. Жіночі футболки надзвичайно універсальні, їх широко використовують при практикуванні будь-якої дисципліни. Блузки та топи з бретелями можна носити як для тренажерного залу, так і для занять аеробікою, сквош, йоги або бігу. Їх можна носити цілий рік, і мають високий рівень комфорту, що сприяє фізичним навантаженням.

Кращі види спорту - який вибрати?

Жіночі топи та башмаки для занять спортом повинні бути насамперед зручними, щоб вони не обмежували руху тіла під час тренувань. Вони також не повинні плавати чи зморщуватися занадто сильно, а дотримуватися фігури. Вони також повинні бути повітряними, щоб ефективно відводити вологу, що утворюється під час тренувань. Рекомендуються в першу чергу моделі із вбудованою сіткою, безшовної або з обмеженою кількістю швів. Вони можуть мати більш тонкі або товсті лямки, залежно від індивідуальних переваг. Що стосується кольорів, це також цілком особисте питання. Ви можете вибирати як одноколірні, приглушені, так і з малюнком.

Жіночі тренувальні сорочки

Ви можете запастися жіночими башмаками для тренувань в нашому магазині, в яких ми пропонуємо моделі, доступні в стандартних розмірах, щоб кожна леді знайшла ідеальний продукт для себе. Вони пропонуються в одноколірному варіанті, наприклад чорному, червоному або рожевому. Вони можуть бути гладкими або покритими принтом, що надає їм оригінальний характер, ефективно втілюючи спортивний стиль. Цікавою альтернативою класичним блузам такого типу є моделі з перев’язаними на спині бретелями. Ми пропонуємо блузки від відомих брендів, таких як Under Armour або Adidas, виготовлені з високоякісних матеріалів за спеціальними технологіями, які відповідатимуть очікуванням навіть найвибагливіших клієнтів. Футболки для жінок добре поєднуються з іншими продуктами - спортивними бюстгальтерами, легінсами, толстовками або взуттям, створюючи цілісну і цікаву стилізацію.