Висилка до 24 годин
magazyn@butyjana.com.ua
Viber: +48792666598

Штани

There are no products matching the selection.

При виборі спортивного вбрання для тренажерного залу, занять фітнесом або пробіжки слід особливу увагу приділити вибору штанів для занять спортом. Від них залежить успіх тренінгу. Правильно налаштовані, вони можуть забезпечити повний комфорт під час використання та спонукати вас продовжувати його. Вибираючи жіночі кофти, ми повинні враховувати кілька параметрів. Вони включають, серед іншого, матеріал, з якого виготовлений виріб, його крій, довжину ніжок та наявність додаткових елементів, що полегшують використання.


Жіночі тренувальні штани

Надзвичайно важливим питанням є матеріал, з якого виготовлені спортивні штани. Замість моделі, виготовленої з 100% бавовни, варто вибрати її із сумішшю з поліестеру. Чому? Добре, що цей тип одягу ефективно відбирає накопичену в матеріалі вологу, а також добре пристосовується до фігури людини, яка займається фізичними вправами. Не менш важливою є довжина ноги, яка повинна бути адаптована до типу фізичних навантажень та конкретних позицій, що виконуються під час тренувань. Найчастіше ми маємо справу з жіночими толстовками довгими або в 3/4 варіанті. Ноги, закінчені велтом, ідеально підходять для легких занять, ходьби, пробіжок або в тренажерному залі. Для тренувань, які включають велику кількість вправ на колінах, найкраще носити штани, які досягають хоча б колін. Жіночі спортивні штани повинні бути оснащені практичними додатковими елементами, що підвищують комфортність тренувань. Сюди входять, серед іншого, гума проти тиску на талії, струна, яка забезпечує великі можливості регулювання, і кишеню для необхідних предметів, які ми хочемо носити з собою.

Модні спортивні штани

Широкий вибір високоякісних жіночих спортивних штанів можна знайти в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо такі марки одягу, як Under Armor, 4F, Reebok, Gym Hero, Adidas та багато інших. Безліч доступних стилів означає, що кожен любитель фізичних навантажень знайде підходящу для себе модель. Ми пропонуємо жіночі спортивні штани в багатьох модних кольорах: чорний, сірий або червоний. Їх ноги можуть бути прямими, облягаючими або зовсім розпущеними. Для їх виготовлення використовуються міцні, дихаючі матеріали, які були створені за сучасними технологіями. Купуючи цей вид одягу, ви можете бути впевнені, що кожне тренування з її участю буде повністю успішним. Відмінним доповненням до тренувальних штанів стануть інші елементи жіночого спортивного одягу: футболки, толстовки, топи та спортивні бюстгальтери.