Висилка до 24 годин
magazyn@butyjana.com.ua
Viber: +48792666598

Толстовки

Set Descending Direction

Толстовка - це елемент одягу, який, мабуть, є в гардеробі кожного чоловіка, незалежно від його віку. Використовувати його у багатьох ситуаціях дуже корисно. Відповідно якісна толстовка захищає від холоду під час фізичних навантажень, але також часто є важливим елементом повсякденного укладання. Ось чому вироби одягу найвідоміших світових брендів, таких як Adidas, Nike, Reebok, Asics, Under Armor та Helly Hansen, щоденно досягають як спортсмени, так і чоловіки, які не пов’язані зі спортом, які цінують комфорт понад усе. Ці толстовки пов'язані також тим, що вони зазвичай доступні в багатьох кольорах і розмірах, що полегшує чоловікам знайти потрібну для себе модель.

Популярні чоловічі кофти

Толстовки, створені для всіх любителів активного способу життя, які складають пропозицію, наявну в нашому магазині, виготовляються з урахуванням їх різноманітних потреб, а це означає, що вони постійно набувають популярності. Найкращим підтвердженням цього може стати модель Asics Essential Winter 1/2 Zip Hoody. Цей виріб характеризується висококласною конструкцією з поліефірних волокон, яка забезпечує його користувачам бажане тепло, коли температура за вікном не надто висока. Цей процес також підтримується інноваційною технологією Motion Therm, яка контролює температуру тіла. Варто звернути увагу на світловідбиваючі елементи, які, безумовно, виявляться дуже корисними, коли ми знаходимось надворі після темряви. У свою чергу, приталений крій та еластичний матеріал, що використовується для виготовлення описаних чоловічих спортивних толстовок, запобігає надмірному потовиділенню, що дозволяє комфортно проїхати наступні кілометри.

Для любителів спорту та іншого


Представлена ​​модель толстовки для бігу та багато іншого - одна з багатьох доступних в нашому асортименті. Серед них також толстовка Under Armour Heatgear Compression Longsleeve. Як випливає з назви, він має довгі рукави, що є його великою перевагою. Продукт був розроблений таким чином, щоб забезпечити належну дихаючість, уникаючи необхідності боротися з потом і неприємними запахами. Спеціальна тканина HeatGear, з якої виготовлений одяг, значно полегшує досягнення такого ефекту. З іншого боку, компресійне пристосування гарантує тісне прилягання до кузова. Ще одна перевага моделі Under Armor - це використаний у ній фільтр UPF30 +, який його оцінять власники влітку, оскільки він прекрасно захищає шкіру від впливу сонячних променів. Візуально привабливі та високофункціональні чоловічі кофти від виробників: Adidas, Nike, Asics, Under Armor, 47 Brand, Helly Hansen, Puma та багато інших, які знайдені у широкій пропозиції нашого інтернет-магазину Butyjana.pl - це моделі, які задовольнять різноманітні потреби наших клієнтів, перевірка себе під час повсякденних занять.