Висилка до 24 годин
magazyn@butyjana.com.ua
Viber: +48792666598

Куртки

There are no products matching the selection.

Найбільші виробники спортивного одягу перестали орієнтувати свою продукцію лише на людей, що ведуть активний спосіб життя. Більшість жакетів виготовлені таким чином, що їх можна використовувати для повсякденного використання. Комфорт потрібен щодня. Ми представляємо широкий вибір пуховиків, гірськолижних, бігових, софтшеллів та водонепроникних жакетів, і кожен з них буде використовуватися в різних погодних умовах. Ми пропонуємо бренди одягу: 4F, Helly Hansen, Jordan, Under Armour, Adidas та Asics. Кожен з них спеціалізується на розробці оригінальних та неповторних фасонів, завдяки яким ми можемо представити нашим клієнтам функціональні та зручні чоловічі куртки.

Для щоденного використання

Чоловіки, шукаючи куртку для осіннього та зимового сезону, повинні враховувати його властивості та комфорт носіння. Правильний вибір забезпечить використання пропозицій від провідних виробників. Куртки, виготовлені авторитетними компаніями, характеризуються вибором матеріалів найвищої якості, що забезпечують довговічність і акуратність. Ви також можете знайти такий асортимент у нашому магазині. Ми пропонуємо одяг, який ідеально підходить як для повсякденного користування, так і для занять певним видом спорту. І що важливо, воно адаптується до вас! Ми пропонуємо широкий вибір жакетів класичного, спортивного крою, також підходить для повсякденного носіння, гарантуючи легкість і комфорт, і пухові моделі, які забезпечують приємне тепло в осінній і зимовий сезон. Ми також пропонуємо більш тонкі, водонепроникні куртки для чоловіків з капюшоном та зручним кроєм. Всі ці стилі мають цікавий дизайн, тому вони будуть стильним верхнім одягом для кожного чоловіка.

Для катання на лижах та тренувань

Якщо ви шукаєте чоловічі куртки для конкретного виду спорту, ви прийшли в потрібне місце. Правильно підібраний одяг позитивно позначиться на ефективності вашого фізичного навантаження. Ми пропонуємо широкий вибір пуховиків або бігунів в різних кольорах і дизайні. Ми представляємо лише спортивний одяг та виключно відомі та цінні бренди, саме тому ми гарантуємо продукцію найвищої якості. Куртки Softshell знайдуть своє застосування в найсуворіших погодних умовах - з одного боку, вони дуже тонкі, що забезпечує винятковий комфорт, з іншого вони надають багато тепла, а це чудово впливає на їхні опалювальні властивості. Завдяки нашій пропозиції ви відчуєте надійний комфорт також під час бігу та катання на лижах, адже запропоновані куртки виготовлені відповідно до новітніх технологій, гарантуючи, серед іншого, відмінне управління вологою і баланс температури. До таких типів належать модель Куртка під броньову бурю. Це приклад бігової куртки для тих, хто не хоче відмовлятися від фізичних навантажень восени і взимку. До його незаперечних переваг можна віднести легку конструкцію. Все це підтримувалося технологією Storm, яка дозволяє воді стікати по поверхні матеріалу, не занурюючись в неї. Весь надзвичайно гнучкий, не обмежує рух бігуна, що надзвичайно важливо під час тренувань, так що ваші фізичні навантаження вже сьогодні можуть набути нового виміру.