Висилка до 24 годин
magazyn@butyjana.com.ua
Viber: +48792666598

Шорти

There are no products matching the selection.

Кожне тренування слід робити в правильному одязі. Одним з найважливіших елементів чоловічого спортивного гардеробу є шорти, які створені для забезпечення належного комфорту під час фізичних вправ, особливо тих, що дуже вимогливі. Будь-який чоловік, який цінує комфорт та гарний зовнішній вигляд, оцінить переваги тренувальних шортів ASICS, Adidas, Nike, Under Armor та Helly Hansen. Вони були створені для конкретних спортивних дисциплін та для повсякденного користування, адже немає більш зручної частини одягу, ніж шорти. Побачте самі.

Бренд для спеціальних завдань

Adidas - компанія, відома у всьому світі, яка пропонує професійне взуття та спортивний одяг, серед яких ми знаходимо, наприклад, плавальні шорти, дихаючі, виготовлені з легкої тканини, що швидко висихає, а також дуже зручні футбольні шорти з аналогічними властивостями, як модель або шорти, згадані раніше кросівки, виготовлені з матеріалу, доброго до шкіри та запобігання потертості. Для всіх любителів фізичних навантажень бренд adidas підготував широкий асортимент чоловічого спортивного одягу, виготовленого з високоякісних матеріалів, що дихають, завдяки чому вони чудово випаровують піт з поверхні шкіри, не залишаючи вологи. Для менш активних людей бренд пропонує бавовняні повсякденні пішохідні шорти, зручні та надзвичайно повітряні.

Тренувальні шорти ASICS та Under Armor

Under Armor також представлений широкий асортимент чоловічих шортів, який відрізняється високою якістю спортивного одягу. Завдяки використовуваним матеріалам шкіра вільно дихає, прекрасно відводить вологу і залишає її сухою та свіжою. Завдяки використанню сучасних технологій матеріал стійкий до домішок, які могли проникнути глибоко в шкіру під час інтенсивних зусиль і потовиділення тіла. Панель талії, окружність якої можна регулювати затяжкою або гумкою, - це дуже практичне рішення, яке дозволяє регулювати шорти під конкретну фігуру, не даючи їм ковзати. Всі моделі чоловічих спортивних шортів, наявні в нашому магазині, зберігаються в універсальних кольорах, тому ви можете легко поєднувати їх з іншими частинами спортивного та повсякденного одягу, створюючи неповторний наряд.
Бренд, який також славиться високою якістю своєї продукції, доступний у нашому інтернет-магазині торгової марки ASICS. Кожна модель цієї компанії виготовлена ​​з легкої тканини, яка дозволяє шкірі дихати, не затримуючи вологу, що значно підвищує комфорт під час фізичних вправ. Один з них, 2-N-17 Short, був розроблений для тренувань у спекотні дні. Крім того, вона була збагачена внутрішньою панеллю з сітки, яка дуже добре справляється в ситуаціях підвищеного потовиділення, тому цей варіант тренувальних шортів для чоловіків ASICS використовується майже для будь-яких занять.