Висилка до 24 годин
magazyn@butyjana.com.ua
Viber: +48792666598

Футболка стиснення

There are no products matching the selection.

Вирішуючи зимові тренування на свіжому повітрі, слід обладнати відповідну шапку, яка перш за все захищає голову від вітру та низької температури. У пропозиції нашого магазину ми представляємо продукти, пристосовані до фізичних навантажень, призначені, серед іншого для бігу або їзди на велосипеді, прекрасно зберігаючи тепло, завдяки флісовій підкладці, тому вони ідеальні навіть під час дощу чи снігу. Наші капелюхи - це незамінні елементи осінньо-зимової активності, що відрізняються унікальними властивостями, такими як управління вологою та водонепроникність, завдяки яким чоловічі тренування на свіжому повітрі вийдуть на більш високий рівень!

Гарантія комфорту при фізичних вправах

Бігові сорочки, такі як Asics Zip Top або Under Armor Heatgear Compression, виготовляються в основному з поліестеру з домішкою еластану, мають приталений крій, як правило, з довгими або короткими рукавами та блискавкою або надягають на голову. Цей тип чоловічого термоактивного білизни дозволяє дуже ефективно зливати піт, що виникає під час фізичних навантажень, велика кількість яких може відволікати спортсменів, ускладнюючи їм зосередження уваги лише на фізичних вправах і спричиняючи неприємні потертості або опіки. Для любителів тренувань на свіжому повітрі виробники також підготували версії термоактивних сорочок зі світловідбиваючими елементами, які забезпечать їх безпеку після темряви.

Найновіші технологічні рішення

Чоловічий термоактивний одяг виготовлений з тканин, які, крім вищезазначених властивостей, також забезпечують високу стійкість до пошкоджень і легко утримуються в чистоті. Ці особливості означають, що в наш час все більше чоловіків тягнуться до спеціалізованої нижньої білизни, що дозволяє їм насолоджуватися набагато більше спортивних занять. Пропозиція найбільших виробників спортивного одягу, наприклад Adidas, Asics, Nike, Under Armor, включає моделі, що відповідають вимогам найінтенсивніших форм фізичного навантаження. Прикладом є стиснення Heatgear Under Armor, яке напружує м’язи, тим самим збільшуючи їх працездатність. Інші його переваги - серед інших спеціальні вентиляційні панелі, що сприяють більш швидкому випаровуванню поту з поверхні шкіри. У свою чергу, чотиристороннє плетіння матеріалу забезпечує вільний рух у будь-якому напрямку, а плоскі шви не дратують шкіру, запобігаючи появі потертостей. Додатковою перевагою на користь цього типу навчального одягу є використання фільтра UPF30 +, який захищає шкіру від шкідливого випромінювання.