Висилка до 24 годин
magazyn@butyjana.com.ua
Viber: +48792666598

Взуття Onitsuka Tiger

There are no products matching the selection.

Колоритна історія створення однієї з найбільших взуттєвих компаній Японії розпочалася в 1949 році, незабаром після закінчення найбільш руйнівного збройного конфлікту в історії світу, наслідки якого не пощадили Країну вишневого цвіту. Саме тоді в окупованій Японії Кіночіро Оницука заснував компанію. Головною метою його створення було прагнення відновити самооцінку молоді, а також возз’єднати розбиту війною націю. Реалізацією припущення було використання спорту та сприяння широкому розумінню фізичних навантажень.

Візуальні дизайни та ретро кросівки Tiger

Скромні початки діяльності компанії віщували той великий успіх, який вона досяг у наступні роки, не лише в національному масштабі, а й у всьому світі. Кіночіро Оніцука шукав натхнення для створення нових моделей та впровадження нових рішень скрізь, у своєму повсякденному житті та навколишньому світі. Прикладом цього є восьминога, щупальця якого стали стимулом для створення баскетбольного взуття з підошвами, подібною конструкції згаданих присосок. Основним її завданням було забезпечення ідеального зчеплення з поверхнею паркету. К. Оніцукі став попередником у виробництві кросівок із системою отворів, які забезпечують видалення надмірного тепла та вологи з їх внутрішніх приміщень, що, у свою чергу, надихнуло конструкцію системи охолодження в мотоциклетних двигунах. Прорив стався в 1960-х роках, коли під час Олімпійських ігор у Мексиці частина конкурентів на ноги вироби японської марки. Компанія спеціально з цього приводу створила нову модель спортивного взуття Мехіко 66, на якій вперше розміщено відмітну торгову марку Onitsuka Tiger - пересічні смуги. Мексика 66 - ідеальне взуття не тільки для занять спортом, але і для прогулянок як частини повсякденного одягу. Завдяки цим перевагам вони швидко завоювали масу задоволених користувачів, які цінують їх за стиль, якість та комфорт носіння. Як і в Colorado 85, який пропонує спортивний міський стиль для всіх любителів кросівок, який компанія запустила в 1985 році у відповідь на зростаючу популярність фітнесу.

Нова назва марки

Сьогодні Onitsuka Tiger відомий під назвою Asics, що стало результатом злиття всіх брендів компанії в 1977 році. Мистецтво японської майстерності у поєднанні з позачасовим дизайном означало, що спочатку невелика діяльність перетворилася на одну з найбільших марок спортивного взуття у світі. Знакові моделі компанії все ще доступні на ринку під банером Onitsuka Tiger для всіх, хто шукає оригінальні кросівки в неповторному стилі ретро. Завдяки розвитку технології, любителі вільного способу життя та оригінальної зовнішності можуть розраховувати на все більш цікаві та вдосконалені моделі, які працюватимуть за будь-яких обставин. Ці черевики, які здобули визнання у всьому світі багато років тому, а завдяки своїй функціональності та унікальності, постійно завойовують нових шанувальників.