Висилка до 24 годин
magazyn@butyjana.com.ua
Viber: +48792666598

Взуття Puma

Set Descending Direction

Бренд Puma - це доказ того, що непомітні дії можуть спричинити щось надзвичайне, що може бути відоме світові як бренд, для якого нічого неможливого. Хоча початки компанії відносяться до сімейних контрастів, його власник Рудольф Дасслер прекрасно знав, куди він їде і що має на меті досягти. Завдяки чітко визначеним цілям, інноваційному баченню та сучасним технологіям, він створив бренд, який більше 90 років піклується про ноги та задоволення людей у ​​кожному куточку земної кулі. Перше взуття, вироблене ним, ширші глядачі мали можливість побачити під час Олімпіади 1960 року - вони бігли взуття, але вони не захопили серця покупців. Футбольні черевики, які один із найвідоміших футболістів коли-небудь мав на ногах Пеле, вже бачили весь світ під час чемпіонатів у Мексиці. У той час народився бренд Puma, який досяг запаморочливих темпів міжнародної популярності.

Спортивне взуття та одяг за потребою

Puma - синонім чогось більшого, ніж спортивне взуття, це архітектор пристрасті, автор записів та творець тренду, саме тому не тільки спортсменам сподобався асортимент продукції, але й людям, які слідують за неперевершеним, шукачам ідеалів та любителям продуктів, які перебувають у власному класі. Для таких людей бренд створює взуття, одяг та аксесуари найкращої якості та постійно виконує нові завдання, такі як виготовлення однієї з найкращих кросівок у світі у співпраці з Usain Bolt для задоволення різноманітних потреб клієнтів. Таким чином, ви можете обрати одну з сотень моделей, впевнившись, що вони створені з урахуванням Вашого комфорту та безпеки. Дизайнери також подбали про свій оригінальний стиль та кольори, які ви можете пристосувати до повсякденних випадків не лише під час активних форм відпочинку. Дивіться каталог: Чоловіче спортивне взуття Puma доступне в нашому магазині та вибирайте модель, яка приведе вас до успіху. Якщо ви є активною людиною, яка надає перевагу силовим тренуванням, колекції Puma Trinomic та Puma Blaze of Glory стануть ідеальним вибором для вас, адже система Trinomic, що міститься в їх взутті, забезпечує велику подушку та еластичність, що гарантує високий комфорт використання. На відміну від цього, модель Puma BMW Motorsport Drift Cat, прикрашена логотипом виробника автомобіля, створена для любителів автоспорту, є чудовим прикладом пристрасті бренду до спорту та стилю.

Стильна і модна жінка з брендом Puma

Компанія відома тим, що піклується про кожного замовника, саме тому її пропозиція включає жіноче спортивне взуття, доступне в різних комбінаціях, стилях та різнокольорових кольорах, яке ви будете раді носити цілий рік. Прикладом цього є жіночі кросівки Puma Suede - колекція, розроблена Rihanna, яка порушить простоту вишуканого стилю та додасть скромності вигляду інтенсивності. Якщо ви шукаєте взуття для повсякденного користування, вибирайте кросівки або кросівки Puma зі стильним виглядом та унікальним дизайном, які ви зможете впевнено поєднувати з різними елементами одягу, створюючи дивовижні комбінації. Однак Puma - це не тільки професійне взуття, а й аксесуари та спортивний одяг, які стануть вашими улюбленими частинами вбрання, як під час занять аеробікою, йоги чи пілатесу, так і походів у гори. Бренд Puma - це запорука чудової якості, комфорту, що відчувається під час кожного заняття, точності виконання та турботи про смак та потреби клієнта, тому відомі люди, такі як Олександр Маккуїн або Jay-Z