Висилка до 24 годин
magazyn@butyjana.com.ua
Viber: +48792666598

Взуття Reebok

Set Descending Direction

Reebok - бренд, який змінив погляд на фітнес і спортивний одяг, і так само, як світ все ще рухається вперед, зазнаючи подальших перетворень, завдяки усвідомленню того, що розмір не витікає з ідентичності та повторення, а спорт має силу змінювати життя, робити важливі речі та справжні - незалежно від того, для кого вони призначені. Тому подивіться спортивне взуття Reebok, професійний одяг та аксесуари, які ми підготували для вас, щоб ви могли очікувати більше, вимірювати вище та домогтися неможливого.

Глобальний слід у культурі 21 століття

Бренд Reebok був заснований на базі невеликої сімейної компанії, яка займається ручним виробництвом шипового взуття, і сьогодні він відзначає міжнародний тріумф, адже його асортимент вже потрапив майже в усі куточки земної кулі. Місія компанії - надихнути людей досягти вищого, очікувати більше та досягти неможливого, саме тому бренд Reebok виробляє взуття, одяг та спортивні аксесуари, які допомагають своїм клієнтам долати невідомі перешкоди, адже саме спорт є найкращим рецептом для життя. Однак продукція компанії, зокрема взуття Reebok, - це пропозиції не тільки для любителів фізичних навантажень, але з урахуванням будь-якого смаку - класичний дизайн, характерний для бренду, гарантує стильний вигляд у комфортному випуску щодня, незалежно від пори року та обставин, а отже, отже назавжди увійшов у канон моди вуличного одягу.


Вільно і без компромісів

Основа бренду складається з трьох ключових категорій: Reebok Running, Reebok Trening та Reebok Classic Leather, тобто продукти, призначені для любителів різних видів діяльності незалежно від віку, статі та походження. Пропозиція виробника включає, серед іншого, жіноче спортивне взуття, чоловіче спортивне взуття, спеціалізований одяг та взуття для бігу, фітнесу або йоги, а також зимові моделі Reebok для подорожей складних маршрутів у складних погодних умовах, тобто товари, які можна знайти на баскетбольних майданчиках, через тенісні корти до гірських стежок.
Найвідоміша колекція, яку любили мільйони людей, знакова серія Reebok Classic Leather - це флагманська мода бренду, яка користується незмінною популярністю вже понад 30 років, і хоча зазнає незначних змін, вона є найпоширенішою моделлю на міських вулицях. Колекція включає цілу гаму моделей з надзвичайно різними конструкціями, що поєднують в собі елементи спорту, моди та навіть музики, завдяки яким ви можете повністю виразити себе. Спортивне взуття Reebok - це більше, ніж тренувальне взуття, вони є запорукою поваги до тіла та здоров’я, адже бренд намагається знайти спортивні акценти в будь-якому аспекті життя і вплести їх піонерські рішення - завдяки інноваційному підходу ми можемо насолоджуватися ідеальним комфортом піни EVA, серед інших дюйм всередині взуття з колекції Reebok Royal, або непересічної елегантності та відмінних подушкових властивостей взуття Reebok Princess.
Якщо вас цікавлять оригінальні, хороші спортивні туфлі, вибирайте бренд Reebok - шкіряна верхня частина, м'яка устілка, оригінальна підошва, класичні з'єднання та такі трохи екстравагантніші для людей, які не мають наміру зупинятися на класиці та хочуть вийти за межі власної фантазії, це лише деякі з переваги продукції цієї марки. Колекції Reebok - це вираз візіонерських здібностей компанії, яка не лише створює тенденції, але здатна захоплювати натовп, прокладаючи шлях до слави кожному продукту, створеному під його банером. Ось чому варто зосередитись на взутті та одязі Reebok, високоспеціалізованому асортименті, який відповідає потребам людей та культурному прогресу.