ВІДМОВA ВІД ДОГОВОРУ

Відповідно до положень Закону від 2 березня 2000 р. Про захист прав споживачів та відповідальності за збитки, спричинені небезпечними продуктами (Журнал законів від 2000 р.№22, П.227, з поправками), ПОКУПЕЦЬ, який є СПОЖИВАЧЕМ, укладаючи угоду "Дистанційний договір" має право відмовитися від договору протягом 14 днів з дати укладення договору. Умовою досягнення кінцевого строку є відправлення Продавцеві письмової заяви про відмову від договору (електронна заява також дійсна), формуляр заяви необхідно скачати звідси видрукувати та заповнити.

Заповнену роздруківку відмови від договору разом з підтвердженням покупки найкраще надсилати в посилці разом із взуттям поштовою посилкою - не як лист на таку адресу:

Нова Пошта
отделение № 86
улица Зодчих, 34 А, Киев, 03194
ТОВ "Скай Логістика"
Укр Пошта
а/я (абонентский ящик) 29 ТОВ "Скай Логістика"

Для рекламаций:
курьерская доставка Новой почтой
03045
Киев
пер.Вито-Литовский, 15,
3-й этаж
ТОВ "Скай Логістика"

тел 067 411 68 68

У випадку відмови від договору, як ПРОДАВЕЦЬ, так і СПОЖИВАЧ зобов'язані повернути послуги за договором без змін, хіба що зміна не була необхідною в рамках звичайного управління.
Після відправлення заяви СПОЖИВАЧ протягом 14 календарних днів (починаючи з дати надсилання заяви про відмову від договору) повинен відправити назад повернутий товар на адресу КОРЕСПОНДЕНЦІЇ ПРОДАВЦЯ. Про дотримання терміну свідчить дата відправлення посилки.
Продавець поверне відповідну суму впродовж 14 календарних днів. СПОЖИВАЧ, котрий відмовляється від договору - несе пряму вартість повернення ПРОДУКТУ до ПРОДАВЦЯ.
Право відмови від договору, укладеного дистанційно, недоступне для СПОЖИВАЧА у випадках:
- послуги розпочато, за згодою СПОЖИВАЧА, до кінця періоду, що дає право на відмову від договору;
- щодо аудіо та візуальних записів записаних на носіях інформаційних носіїв після того, як СПОЖИВАЧ видаляє їх оригінальну упаковку;
- договорів які стосуються послуг, на які ціна або винагорода залежать виключно від руху цін на фінансовому ринку;
- послуги з властивостями, зазначеними СПОЖИВАЧЕМ  в порядку, встановленому ним або тісно пов'язаних з його особою;
- послуги, які через їхню природу не можуть бути повернуті або предметом яких є предмет стрімкого погіршення;
- забезпечення преси;
- послуг у сфері азартних ігор.
Взуття не може бути відправлене за домогою опції при отриманні, повернена сума буде переказана на ваш рахунок протягом 14 днів з дати одержання посилки з відправленим товаром.
Повернена посилка повинна бути належним чином захищена від пошкодження під час транзиту.