Висилка до 24 годин
magazyn@butyjana.com.ua
Viber: +48792666598

Взуття Skechers

Set Descending Direction

Взуття для любителів дизайну

Бренд, який особливо сподобався жінкам, вміло поєднує надзвичайно різні очікування клієнтів під одним банером: Skechers. Ніжні, пастельні кольори та тонка лінія, що нагадує м’яку хмару, асоційовану з надзвичайним комфортом і подушкою, завдяки вкладиші з плівки пам'яті з повітряним охолодженням - особливості колекції спортивного взуття Skechers, призначеної для шукачів легкого, повсякденного крою. Любителям сміливіших рішень ми пропонуємо колекцію Skechers D'Lites, яка включає моделі з контрастними кольорами, більш масивного крою і більш товстого, ніж традиційне спортивне взуття, підошва, спрямована на жінок, для яких взуття не тільки гарантія комфорту і захисту ніг, але і важливий елемент ретельно створений образ, який вони хочуть представити світові.
Якщо вас цікавить гарне взуття для життя, зробіть ставку на рішення, які вже довели мільйони клієнтів у всьому світі - жіночі кросівки Skechers. Ця стильна повсякденне взуття додасть вашому вбранню нестандартний характер і дівочий шарм, і в той же час прекрасно поєднається з парою джинсів, повітряним літнім платтям або шортами.

Взуття Skechers - жінки, чоловіки, діти

Бренд також не забуває про чоловіків, передаючи їм взуття з стилів OG, Burst, Larson або молодіжного стилю, висловлюючи вільний підхід до життя, як Skechers Elite. Взуття Skechers, підтримувана міцною, і в той же час гнучкою підошвою з характерним протектором і тканиною, що гарантують високий рівень вентиляції, стане вашою улюбленою моделлю взуття, завдяки якій ви отримаєте ще більше задоволення від бігу, тренувань у тренажерному залі або ходьби в парку.
З наймодніших спортивних колекцій Skechers: OG, Empire, Mikroburst, через літні босоніжки, зимове взуття для чоловіків і жінок, пристосоване до мінливих погодних умов, обладнаний пінопластовою підошвою, яка ідеально вбирає та зменшує потрясіння, аж до забавних стилів для маленьких принцес, які люблять блискучі статей та маленьких хлопчиків, сміливих авантюристів. Компанія піклується про кожного замовника - із пропозицією понад 2500 стилів, вона приваблює незліченну кількість шанувальників у всьому світі. Чудові кольори, високоякісні матеріали, які використовуються у виробничому процесі, підвищуючи відчуття комфорту кожного разу, коли у вас ноги на ногах - це якості, які ви просто не можете відмовити собі.