Висилка до 24 годин
magazyn@butyjana.com.ua
Viber: +48792666598

Взуття Under Armour

Set Descending Direction

Бренд, який забезпечує приріст енергії для любителів фізичних навантажень, для яких комфорт, що відчувається під час тренувань, є основою успішного тренування. Якщо ви одна така людина, цей бренд саме для вас. Термоактивний одяг, виготовлений із спеціальних волокон, на основі якого виросла марка, сьогодні є одним із найкращих продуктів спортивної індустрії, який чудово доповнить спортивне взуття Under Armor - обов’язковий предмет у гардеробі кожного любителя руху. Відкрийте для себе дивовижну пропозицію бренду та зробіть ставку на комфорт та неповторний стиль!

Комфорт у спортивній версії

Інноваційний спортивний одяг, виготовлений під банером UnderArmour, - робота Кевіна Планека, колишнього футболіста, який знає труднощі, з якими стикаються спортсмени, і який дуже добре прогнозує потреби клієнтів, намагаючись задовольнити їх з 1996 року. Саме тоді, понад 20 років тому, він виготовив свою першу сорочку для виведення вологи. Цей продукт швидко опинився в авангарді улюбленого тренувального одягу багатьох спортсменів, зробивши бренд найкращим виробником у цій галузі. Найбільша перевага новаторського продукту компанії Under Armor, який домінував на ринку спортивного одягу, - це відмова від дуже популярної тканини, тобто бавовни, заміненої матеріалом на основі спеціальних волокон, завданням якого є видалення вологи. Завдяки цьому, навіть при дуже інтенсивних зусиллях, одяг залишається сухим, гарантуючи користувачеві оптимальну температуру тіла та відчуття свіжості протягом багатьох годин.

Під бронею взуття та одяг

Хоча термоактивний одяг та нижня білизна дозволили бренду з’явитися на ринку, в даний час він відомий в основному виробництвом спортивного взуття, особливо в галузі: кросівок. І жіноче, і чоловіче взуття Under Armor - справжнє частування для любителів активного способу життя. Вони виготовлені з дихаючого матеріалу, що в поєднанні з майже безшовним кроєм приносить високий рівень комфорту, роблячи кожну хвилину тренування більш приємною. Підсилена метатаразальна структура має істотний вплив на правильне розташування ноги, що особливо важливо для людей, схильних до пронації або супінації стопи. Внутрішня устілка - це надійний пінопласт EVA, який прекрасно виконує функцію подушки, подібно до системи Micro G., яка використовується у взутті. Підошва, виготовлена ​​з вуглецевої гуми, - це правильний вибір, коли ми розраховуємо на захист від слизьких поверхонь і очікуємо, що виріб буде тривалим. У багатьох моделях Under Armor можна знайти передові технології, що дозволяють максимально підвищити ефективність тренувань, наприклад, система заряджених подушок, яка перетворює енергію, що утворюється при посадці, в енергію, що виділяється під час прориву. Ці та інші системи можна знайти в інших продуктах компанії, до асортименту яких входять: кросівки, включаючи популярні колекції Run Fast and Run Strong, взуття для фітнесу, баскетбол - серія: Lockdown, Jet, Rocket, взуття в приміщенні, футбол - пробка і дерн і навіть кросівки та взуття для походів - розроблені спеціально для задоволення складних, вимогливіших місцевостей, в тому числі завдяки їх технології Storm®, яка ізолює взуття від вологи, зберігаючи високий рівень циркуляції повітря. Адаптація не лише систем та призначення, а й переваг щодо моди, безліч кольорів та прискіпливих деталей визначає, що бренд Under Armor, хоча це порівняно молодий бренд у поєднанні з такими брендами, як Nike, Adidas, Puma, Reebok, має великі схильності щоб незабаром стати світовою державою.